Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez érkezési zavarnak számít? ...

Ez érkezési zavarnak számít? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben képtelen vagyok 500-700 kcal-nál többet enni, mellette edzem is, és kb semmi energiám nincs

Ha valami olyat eszek ami tudom hogy hízlaló, de muszáj megennem (apám miatt) akkor utána egyből hasmenésem van annyira stresszelek azon hogy hízni fogok. Szépen látom a fogyást magamon, viszont tudom hogy ez iszonyú egészségtelen, és nem folytathatom tovább így, de nem látom a kiútat.

Valaki tudna tanácsot adni? Esetleg jár valaki hasonló cipőben?



2020. nov. 22. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó úton vagy az anorexiához, éhezteted magad. Számold ki a kalória szükségleted, vonj ki 500-at belőle, és egészségesen fogsz fogyni, nem éri meg, amit most csinálsz, hosszú távon csak rosszabb lesz. kaloriabazis.hu
2020. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen magas vagyés hany kg? Mennyit sportolsz egy nap?


Amúgy ez konkrétan anorexia , a diagnózishoz mondjuk van bmi határ is, de fejben már ott tartasz. Ha meg nem csinalod régóta akkor frdulj vissza, ne kerülj meg mélyebbre mert nagyon nagyon nehéz utána kijönni ebből a betegségből. Az már nagyon jó jel, hogy érzed a probléma súlyát, így tudsz is tenni ellene :)

2020. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Kezdődő anorexia
2020. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

174 cm vagyok és 76 kg

2 hete 84 kg voltam (97 kilóról indultam pár éve, de megakadt 84 kilónál)

Már nagyon régóta küzdök a súlyommal, pár éve hánytattam is magam. Pajzsmirigy beteg vagyok ami alapból megnehezíti a dolgom.


Ami a sportot illeti mindennap min. 1 óra bicikli és külön csinálok mellette fenék illetve has edzéseket

2020. nov. 22. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleve érdemes volna elmenned terheléses vércukor vizsgálatra, a pajzsmirigy probléma sokszor kéz a kézben jár az IR-el. Az eszetlen éhezéssel, hánytatással csak ártasz.
2020. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!