Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kéne nekiállni? Mire...

Hogyan kéne nekiállni? Mire figyeljek? Adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni. Kb 10-12 kgtól kéne megszabadulnom. Tudom hogy nem megy 2 nap alatt, nem is ezt szeretném. Most 86 kg vagyok, van egy 8 hónapos babám, aki mellett néha elég nehéz odafigyelnem az evésemre, van hogy épp bekapok valamit, amikor időm van. És az a baj, hogy inkább este eszem. Oké, egyek kevesebb cukros ételeket, ne igyak üdítőket, már ennek is nehéz lesz nekiállni, de adnátok pár tanácsot? Számoljam a kcal-t? Ti hogy álltatok, állnátok neki? Adhatnátok égészséges reggeli, vacsi ötleteket is, szivesen veszek minden tanácsot.

2020. nov. 22. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs még annyira időd erre figyelni, akkor szerintem ne a kalóriaszámolással kezdd. Jelenleg már az is nagyon sokat segítene, ha az egészségtelen nasikat és üdítőket hanyagolnád (vagy legalább átállnál arra, hogy csak ritkán fogyasztod). Emellett azért jó lenne, ha inkább egészséges dolgokat ennél. Ha napközben nincs időd ezeket megcsinálni, akkor készítsd össze előző nap este, dobozold be és ha megéhezel, ez is kéznél lesz és nem kell nasihoz fordulni, hogy azzal kibírd a vacsoráig, amikor végre van időd.
2020. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen otthon csoki meg ilyenek, ezzel rengeteg kalóriát megspórolhatsz, ha eddig gyakran ettél ilyesmit.
2020. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan a hozzátáplálás közepén vagy, ha főzöl neki, akkor csinálj nagyobb adagot, magadnak ne pürésítsd. 1 szelet hússal, tojással máris van egy komplett ebéded.
2020. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mozgással hogy állsz? Tudom nehéz kisbabával, de otthoni tornát is lehetne, vagy babakocsit tolva menni futni.

Az étkezésre bármilyen nehéz, figyelj oda, mert az a fogyás kulcsa, a mozgás kiegészítés. Legyen reggelid, ebéded, és ne vacsorára fald fel az egész napi kajád.

2020. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ködzi mindenkinek! Rajta vagyok:)
2020. nov. 23. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!