Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Lenne kedvetek közösen fogyni?...

Lenne kedvetek közösen fogyni? Indulhat a Fogyi csopi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Zsuzsi vagyok. Szeretnék fogyni egy csomót. Egy ideje próbálok jobban odafigyelni a taplalkozasra és a mozgasra, de egy idő utan mindig alábbhagy a lelkesedésem és azon kapom magam, hogy minden a régi kerekvagasban megy tovább. Ugy erzem segítene, ha páran lányok inditanank egy messenger beszélgetést és motiválnánk egymást, na meg nem lehetne elmutykazni a dolgokat. Mit szólnátok hozzá? Ha benne lennél írj itt privát üzenetet és megalapítjuk a Fogyi csopit :D

Szívesen látok mindenkit!



2020. nov. 26. 00:28
 1/9 anonim válasza:
Már bocs, de eléggé kirekesztõ nevet választottál.
2020. nov. 26. 02:25
 2/9 anonim válasza:
Szia! Pont 3 napja kezdtem bele a dologba és jó lenne valakivel "osztozkodni". Írj privátot.
2020. nov. 26. 05:08
 3/9 anonim válasza:
Én is szeretnék
2020. nov. 26. 07:04
 4/9 anonim válasza:
Majd az ünnepek után! Azt még ki akarom élvezni.
2020. nov. 26. 07:14
 5/9 anonim válasza:

Én is benne lennék. Attól függ, neked mennyi az a csomó.

Nekem az 20 kiló, annyit kellene leadnom 😅

2020. nov. 26. 11:06
 6/9 anonim válasza:

Aki akar jojjon kondizni ;)

Persze majd dec. 11-tol, ha megint kinyitnak.

2020. nov. 26. 14:36
 7/9 anonim válasza:
én is
2020. dec. 28. 15:03
 8/9 anonim válasza:

Ha még aktuális én is benne lennék :) nekem is hamar alább hagy a lelkesedésem és kezdenek elmaradni az edzések, motivált pillanataimban szívesen lelkesítek bárkit:D

27N

2021. jan. 3. 11:51
 9/9 anonim válasza:
Ha még lehet még jelenkezni írj privibe!
2021. jan. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!