Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mezomorfként lehetséges, hogy...

Mezomorfként lehetséges, hogy vékonyítsam a lábaim?

Figyelt kérdés

161cm körük mozgok, 18 éves lány vagyok.

Felül vékony vagyok, hasam szinte nincs is, de a combom és a vádlim a felső testemhez képes extrám vastag. És nem is az, hogy hájas, hanem izmos, túlzottan izmos, és emiatt nagyon rossz a magamról alkotott testképem. Lehetséges, hogy valahogy "lefogyhatok" izomból? Szeretnék vékonyabb lábakat.



2020. dec. 1. 12:48
 1/6 A kérdező kommentje:

oh bocsánat két hibát is vétettem

*körül

*extrém

2020. dec. 1. 12:49
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Lehetséges, de nem ajánlom. Alapvetően olyan mozgások, amik nem erőre mennek, hanem állóképességre, emésztik az izmokat (pl maraton futás, kardió). Illetve felsőtest, és core izomépítéssel tudod ellensúlyozni, hogy arányosabb legyél.

De egy izmos, formás láb kifejezetten szép. Nekem is indokolatlanul vastag a lábam, vádlim. Testépítő ismerősök is volt, hogy megrökönyödtek, pedig nem is lábazok :D Páromnak pedig kifejezetten tetszik, hogy lapos, izmos a hasam, a fenekem viszont nagyobb, kerek, és a combom, vádlim is vastagabb. A vádlimat sokszor emeli ki, hogy mennyire örül, hogy nem ilyen kis semmi, hanem karakteres, izmos.

Szóval én inkább azt mondanám, hogy fogadd el magad, ez messze nem olyan dolog, ami elrontja a külsődet :)

2020. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel tudsz ide rakni egy képet a lábadról? Esetleg egy egész alakosat, amin ki van takarva az arcod?

A nőnkél nagy divat erre panaszkodni, hogy hatalmas vaskos lábaik vannak és milyen undorító, aztán ha megnézem egy teljesen átlagos lábat látok. Biztos nem csak magadnak beszéled be?

2020. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Szia

Nekem is vastagok, főleg a combjaim, de zsír nem sok van rajtam,hanem izom nekem is. Mondjuk én sportolok is, szóval azért

De én nem bánom, mert legalább formás, a fenekem is kerek a derekam pedig vékony mellé. Sokan mondták már, hogy szép,nőies a testalkatom. Gondolj bele, rosszabb lenne ha a vállad, karod az izmos. Én úgy vettem észre, hogy szinte minden srácnak tetszik a formás láb:)

2020. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas írja, kellene a kép a tisztánlátáshoz, mivel elég sokan voltak már itt, akik annyira ráfüggtek egy-egy testrészükre, hogy nagyon eltúlozták a méretét.
2020. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha elfogadod így önmagad, jobban jössz ki belőle, mintha meg akarnád változtatni. Tudom, ez nem ilyen egyszerű, de talán érted, mire gondolok, még ha nem is tudom jól megfogalmazni. Nekem pl. valószínűleg kifejezetten tetszene egy ilyen fizikum:)
2020. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!