Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki porbalta e már Herda...

Valaki porbalta e már Herda István Életmód válltás, személyre szabott étrend , edzés kombinációt.... Rengeteg pozitív video visszajelzés van, de kicsit titokzatos az egész.... Tényleg ennyire jo?

Figyelt kérdés
Herda István Életmód

2020. dec. 3. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb annyira jó, mint az összes többi történet, amit itt olvashatsz az életmód váltásról, személyre szabott étrendekről és edzés kombinációkról :D Szóval erős a gyanum, hogy a fickó nem találta fel a spanyol viaszt, hanem inkább talált egy módot arra, hogy a pozitív tapasztalatait készpénzre váltsa. Nincs min titkolózni :D Neked meg el kell döntened, hogy fizetsz érte, vagy elindulsz saját magadtól ezen az úton. Mondjuk ha valaki egy titkot akar eladni neked fogyókúrázás terén, akkor nagy általánosságban kuruzslókról van szó és messziről el kell kerülni. Személyi edzők és életmód guruk nyíltan lebontják, hogy mit kapsz a pénzedért.
2020. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem és egy street workout-os fickóról van szó, sima személyi edző. Mondjuk ez a havi garantált 8-12 kiló minusz egy kicsit légből kapottnak tűnik, eléggé torzitás szaga van. Azt persze már nem írta oda, hogy egyéntől függ ez és hogy igen nagy valószínűséggel te nem ilyen eredményeket fogsz elérni az ő edzés tervével :D
2020. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én voltam nála, egy 5 hónapos programmal. Nem egy leányálom ez a program azért azt lássuk be, javarészt mindentől amit szeretsz elvagy tiltva. Több embernek is ugyanazt az étrendet küldi tovább, semmi személyreszabott nincs benne. DE. 17,5 kilótól szabadultam meg, és 86 cmtől, az első honapban 9 kilótól. Aztán szép lassan 3kilósával mentek le. De látvány az változott. Ha akarod belevágsz, ha nem tartasz ki, es nem akarsz lemondani a jo dolgokrol akkor ne erőltesd meg a pénztárcád feleslegesen.
2021. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó, hogy rákerestem a nevére. Még szerencse, hogy nem öltem bele egy csomó pénzt, ugyanis én kértem tőle árakat és majdnem dobtam egy hátast. De jól sejtettem, hogy olyasmiről lehet szó, amit a 3-as írt. Tele van az internet étrendekkel és edzésprogramokkal, ma már bárki lehet tanácsadó. Szomorú.
2021. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!