Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, ha 2 hét fogyás...

Normális, ha 2 hét fogyás után elkezdett stagnálni a súlyom?

Figyelt kérdés

120 kg-ról indultam, az első pár kg nagyon gyorsan lement, mellette elkezdtem edzeni is, most jelenleg 113.5 kg körül stagnál a súlyom, napok óta nem változik.


120 kg-hoz képest nyilván érzem a változást és már ez is tök jó, hogy eddig eljutottam, de félek, hogy tovább nem fog menni.


2020. dec. 10. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nap időtáv nem alkalmas a változás megítélésére. Legalább 30 napos távon figyeld!
2020. dec. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 hétről beszélünk. Heti átlagokat nézem.
2020. dec. 10. 06:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány kalóriát eszel, mennyi edzés mellett?

Az első pár héten a legtöbb ember már attól is fogy, ha csak rendbe teszi, rendszeressé teszi a kajálását. Meg attól, hogy a salakanyagok kiürülnek, meg a glikogén, és vele együtt a víz. Én 130-ról indultam, első hónapban 8 kg ment le. Most már örülök, ha egy hónapban 1 kg lemegy...

Szóval tudni kell, hogy mennyi kalóriát eszel (pontosan, mindent számolni kell, még az egy kiskanál mézet is a teában), anélkül lutri.

2020. dec. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!