Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sovány vagyok a hasam mégsem...

Sovány vagyok a hasam mégsem lapos. Mit tehetek hogy az legyen?

Figyelt kérdés

150 cm, és 36 kiló vagyok így nem értem miért nem tud végre lapos hasam lenni. Nem szeretném magamat ennél is jobban lefogyasztani, szerintem az már átmenne az egészségtelen kategóriába. De akkor mégis hogy a fenébe lehetne lapos hasam végre?

17/L



2020. dec. 13. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Fogyással. Vagy elkezdesz izomtömeget növelni, és akkor ugyan az a zsírmennyiség kevésbé lesz feltűnő rajtad.
2020. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha 36 kilo vagy, muszaj laposnak lenned. Es anorexiasnak is. Csak te nem latod annak magad.
2020. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem rég voltam orvosnál, szerinte ez a súly megfelelő számomra, viszont azt mondta a további fogyás ártalmas lenne. De a hasam kidudorodik, még reggel is, szóval nem lapos.
2020. dec. 13. 21:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz? Sokszor azért dudorodik ki valakinek a hasa, még ha sovány is, mert 1. nem megfelelő a tartása (ezt sport, gerinctorna, core training javíthatja), vagy 2. a hasizmai, törzsizomzata gyenge, és nem tartja rendesen a belső szerveit (megoldás: lásd 1. pont, különös hangsúllyal a core training-en)
2020. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Akkor az valószínűleg azért van, mert a belső szerveid (pl. gyomor) "kinyomja" a hasfaladat. Ez mindenkinél így van, csak a legtöbbeken a has környéki területeken több izom/zsír van, és nem látszik rajtuk. Egy 30 kg-os etióp felnőttnek is kidudorodik a hasa sokszor.
2020. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Metionin ***** válasza:
91%
Edzéssel. Ha megerősödik a hasizmod, eltűnik a kidudorodott has. Nekem is volt egy ideig pedig sportoltam csak a hasamra nem edzettem külön, aztán elkezdtem rá direkt figyelni és eltűnt.
2020. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy alma testalkatú vagy, és ennyi. Ezen eredendően nem tudsz változtatni, viszont Semmiképp se fogyj, mozgással valamennyit formálódhatsz.
2020. dec. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kidudorodhat a hasad attol is, hogy valamilyen etellel nem tud, vagy nem jol tud megbirkozni az emesztesi rendszered. Pl. felfuj, ha tejtermeket eszel. Ez nem allergia, csak felfuj. De okozhatja ezer mas etel is.

Vagy, kezdj el hasizom-gyakorlatokat csinalni.

2020. dec. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Tudsz képet mutatni? Én itt már nem bízom a kérdezők ítélőképességében a saját testükkel kapcsolatban.
2020. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

9#

36 kilo ember. Akkor is ha csak 150 centi. :D Ez sehol nem normalis, brutal sovanynak kell lennie, mint egy botsaskanak. Attol mert kerekedik a hasa meg nem kell tovabb fogyoznia. Csodalkoznek ha lenne menstruacioja. Ha most elkezd is tornazni esznelkul hogy fogyjon még egyhamar a korhazban kot ki. Inkabb edzenie kene ES ennie. Erre fel mindenki le lett szazalekolva, aki szerint baromi vekony a kerdezo ugy egyebknet, csak a hasa nyilvan egy lapnyi torzsvastagsag eseten kidudorodik.

2020. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!