Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kéne fogyjak 20 kg-t...

Nagyon kéne fogyjak 20 kg-t 2021 augusztusig. Mit tegyek?! 17/L

Figyelt kérdés
Jövő évbe lesz két esküvő is amire kell menjek, események stb... 60 kg vagyok 1,53 cm. Le akarok fogyni 40/50 kg-ra. Hogy adhatnám le ?! Anélkül hogy edző terembe járjak(mert nagyon nem szeretek mások között edzeni). Tanácsokat kérek. Előre is köszönöm!

2020. dec. 27. 04:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A 40 kiló nagyon kevés. Inkább 50 kiló. Fele annyit egyél és kétszer annyit mozogj, mint eddig.
2020. dec. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Keress fel egy pszichomókust, de gyorsan, mert hatalmas bajok vannak a fejedben. Pont mindenki arra vágyik, hogy az esküvője arról szóljon, hogy egy buta tini összeesik és elviszi a mentő.
2020. dec. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem értem a válaszod. Miért essek össze? És miért vannak bajok a fejemben? Azért mert fogyni akarok és nem akarok túlsúlyos lenni?! Hát inkább neked vannak bajok a fejedben!
2020. dec. 27. 05:24
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy túlsúlyos. Csak a fejedben hibádzik valami.
2020. dec. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
96%

Nem ismerem a testalkatod, de szerintem az 50 kg a korodhoz, nemedhez és magasságodhoz viszonyítva realisztikusabb. A 40-nel kapcsolatban mindenképpen háziorvosnál érdeklődnék.

Tegyük lefogysz x idő alatt 50-re(ami így kimondva csoda) és akk még fél-1 év míg kiderül a tested, hogyan bírja, hogyan sportolsz, elájulsz-e stb. és ha nincs baja elvileg lehet folytatni a fogyást, de én nem vagyok orvos, azokkal kell az ilyeneket megbeszélni. Persze ha le akartál volna fogyni akkor már lefogytál volna és nem ide írnád ki, hogy hogyan kellene?


A hogyanra sok mód van. Kardio tud segíteni, én futok. Először ciki, de idővel megszereted, csak vigyázz, hogy ne üssön el az autó, meg télen könnyen összeszedsz betegséget így. Ebből a szempontból a kondi az jó lenne(csak ugye most a vírus miatt sok minden be van zárva) legalább a téli hónapokba.

Illetve az rendszeres edzés mellett fel kellene állítanod egy rendszert ambiben ellenőrzöd, hogy mennyi kalóriát viszel be és 'égetsz el' naponta. én a myfitnesspal-t használom. 1500 nettó alá nem ajánlott menni. Meg kurva nezéz is.


Az én rálátásom szerint:


mértéktartó étkezés >> sportolás

(nem csak mennyiség hanem sok rost és kevesebb felesleges szénhidrát(nem nulla!!!!))


de he azt akarod, hogy ne csak sovány/girhes legyél akkor sportolni is KELL. Sőt szinte csak így lehet szép alakot elérni tudatos étkezéssel.


Saját tapasztalatból mondom, rendes testépítés/sportolás nélkül nem fogsz jól kinézni csak fogyókúrával.


Bocsi, hogy így összevissza írok, de a lényeg benne van. Először próbálj meg mozogni, egy rendszerre ráálláni és egy 2 hónap múlva jelents, hogy mit fejlődtél.

2020. dec. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 rudesz2 válasza:
69%
Nem vagy kövér,formás lehetsz szerintem
2020. dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyél gyakran hosszabb ideig kicsit éhes (pl 1-2 óra), és tornázz videóra a formásodáshoz, sokat sétálj. De tényleg ne fogyj húsz kilót azt minek, különben az izom nehezebb mint a zsír.
2020. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos ez van amikor az agy irányítja a testet nem pedig az ÉN !
2020. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Chloe Ting (remélem jól írtam) youtube csatornáján rengeteg edzés videó van. Azokat én is csináltam és (persze diéta mellett) fogytam 5 kilót 2 hónap alatt (nem voltam/vagyok duci).


Én a YAZIO kalóriaszámláló alkalmazást használom. Személy szerint megvettem a PRO funkciót, de anélkül is tökéletesen használható. Nekem nagyon bejött.


Napi 4-5 étkezés! Én evés előtt szoktam inni egy pohár vizet, így elvileg gyorsabban jóllakok. Napközben meg szoktam inni fél liter citromos vizet (nem szabad túl sokat). Sok vizet kell inni.

2020. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

Energiadeficitbe kell kerülnöd. Ez az egyetlen hatásos módja a fogyásnak. De az esküvőn nem te leszel a sztár, amiatt szerintem nem érdemes...


Az edzőteremben nem fogsz érdekelni senkit, ott az ember magára figyel és arra, hogy jól csinálja a gyakorlatot. Ha annyira utálod az embereket h nem akarsz velük egy légtérben lenni, akkor az esküvőkre se menj el

2020. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!