Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 10 kg fogyáshoz tippek?

Utolsó 10 kg fogyáshoz tippek?

Figyelt kérdés
Sikerült lefogynom 95 kg-ról 70 alá, szeretnék 60 kg lenni de ha sikerül is sporttal a 64-et elérni, mindig visszahízok 68-69-re. Lassan 2 éve próbálkozom, de stabilan csak ezt tudom tartani. Eddig kalóriaszámolással és spinninggel fogytam, mióta megvan a 70 kg azóta heti 3-szor futok 1 órát (8-10 km), de amint kimarad egy-két hét futás vagy csak hétvégén van rá időm hiába eszem 1350 kalóriát, visszahízom egy hét alatt amit egy hónap alatt leszenvedtem. Ráadásul a futás miatt még a fenekem is kezd eltűnni... ha nyitva lennének a konditermek most biztosan visszamennék spinningre, de addig van valakinek bármi tippje? Már nincs motivációm futni, mert ha munka miatt nem érek rá egy hétig akkor megint narancsbőrös leszek és visszahízom, a táplálkozásra sincs már kedvem figyelni, az 1350 kalória cukros szarokból áll és még éhes is vagyok emiatt. Hogyan tudnám tartósan leadni ezt a 8 kg-ot?
2020. dec. 27. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj a táplálkozásra, és ne egyél szart. Se cukrosat,se semmilyent. Ezen kívül számold a makrókat,és össz energiát
2020. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a magasságod? Lehet neked már ez az ideális testsúly.
2020. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"az 1350 kalória cukros szarokból áll"


Akkor mi is a kérdés?

2020. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
2-es, teljesen mindegy milyen magas. Nem azt kérdezte mennyi az ideális súlya, hanem h miként fogyhat még 10kg-ot
2020. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kb 2 hete áll cukros szarokból, mert teljesen elveszett a motivációm

2 rohadt éve számolgatok makrókat feleslegesen és baromira unom hogy ha el is érek valamit, nem tudom megtartani

169 cm magas vagyok

2020. dec. 27. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy neked nem segít, de én is így vagyok ezzel. 173cm, 68kg, és 63-nál sose megy lejjebb. Ha nagyon megfeszülök, koplalok, akkor tudom csak elérni, de akkor már csontváznak titulálnak. Nekem viszont nem fér a fejembe, hogy hogy lehet az, hogy más nők ilyen magassággal 55-58 kilósak, és egészséges kinézetűek. A közelében sem akarok lenni a 70 kilónak, de nem sikerül. Amikor fogyok, akkor egy idő után úgy érzem, már meg tudok elégedni az eredménnyel, és olyankor visszajön az egész, mert elkezdek normálisan enni. Úgy érzem, egyszerűen nem kellene tükörbe néznem, mérlegre állnom ilyenkor, de nem bírom ki, mintha állandóan versenyben lennék saját magammal.
2020. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad, pontosan így vagyok én is

Mindenki azt mondja ne fogyjak már tovább, de én sokkal jobban érzem magam ha nem lóg a kis hasam és nem lötyögnek a combjaim, nem hinném hogy 60 kg-mal csontváz lennék

Biztosan van egészséges és tartható módja is annak, hogy ne jöjjön vissza ami lemegy

2020. dec. 27. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, van kedved esetleg együtt csinálni tovább? Hátha látjuk, hol csúszik meg a dolog annyira, hogy nincs belőle tartós eredmény.


6. voltam

2020. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os én 174 vagyok és 78 mostanság, amiből oké lehet le kéne picit faragni, de szerintem még így is lehetek szexis és formás, és egyébként egészségesnek érzem magam. nekem a 70 is bőven ideális lenne, szerintem te is jól nézel ki biztos a 68-al. Az bőven normális. Kérdezz meg minden férfit. Azt szeretik ha van mit fogni.

Kérdező "ha nem lóg a kis hasam és nem lötyögnek a combjaim" minél többet fogysz annál jobban fog lógni, lötyögni. Mert a bőröd kinyúlt és attól hogy fogysz az nem tűnik el. Ha tovább fogysz lehet még feltűnőbb lesz. Én azt mondom te is normális súlyú vagy és inkább az önértékelésen javítsd, de a sport és egészséges életmód sem rossz, de inkább a közérzetedért csináld.

Legalábbis én így gondolom. Csináljátok az egészséges életmódot és a sportot, de feleslegesen ne sanyargassátok és tépjétek magatok, mert nem vagytok kövérek :)

2020. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igyekszem az önértékelésen is javítani, tudom, hogy azon is kellene

Viszont elég magas a vérnyomásom, mivel ennyit fogytam a gyógyszert már engedte elhagyni az orvos, de a lelkemre kötötte, hogy még egy kicsit kellene próbálnom leadni

2021. jan. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!