Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó fogyókúrázás...

Szerintetek ez jó fogyókúrázási forma? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Már decemberben elkezdtem fogyókúrázni de az ünnepek miatt nem annyira tartottam és búcsúzott néhány csalónap. Napi 1000-1200 kalóriát eszek egy órát sétálok és harminc percet edzek itthon 16 éves lány vagyok 175 cm 82 kg.

2021. jan. 2. 00:03
 1/6 anonim válasza:
57%
Persze, ez jo lesz igy! De minimum 1200 kcal-t vigyel be a szervezetedbe. Kevesebbet ne nagyon. Es az sem mindegy, hogy mit eszel, arra figyelj meg oda. Sok sikert kivanok neked, es kitartast!
2021. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alapanyagcseréd 1600 kcal. Az alá nem szabadna menned. Ez koplalás.
2021. jan. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igaza van a 2-es valaszolonak. Tenyleg a nagyon minimum az 1200 kcal, az ala semmikepp ne menj. Alapjaraton 1600 kcal-t kene fogyasztanod.
2021. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blaster123 válasza:

2. kommentelőnek igaza van, ez koplalás.

16 éves vagy, szervezeted fejlődésben van, és azzal, hogy nem adod meg a napi minimális kalóriabevitelt, csak saját testedet gátolod az egészséges fejlődésében.

1000 kalóriát eszel, napi 1.5 órát mozogsz, amivel elégethetsz 300-400-500 kalóriát, gyakorlatilag 500-700 kalóriát adsz a szervezetednek. Gondolj bele, csak az agyunk naponta ~300 kalóriát használ, és még ott lesz a többi szerv, izom stb, nemhiába említik azt az 1600 kalória limitet. Ezzel a formával csak ártasz magadnak sajnos.


Tartsd meg a napi 1.5 óra mozgást, de vigyél be min. 1700-1800 kalóriát mellé.

2021. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb, mivel koplalsz. Hosszútávon csúnyán visszaüthet ha ezt csinálod.
2021. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok èn 1napja próbáltam ki a keto ligh tet ès semmi étvágyam. Nem tudom hogy fogok e töle fogyni vagy nem mert próbáltam már mástis de azok nem voltak jók de ettől a Keto lightöl hányingert kapok ha kajára gondolok. Nemtudom ti mit gondoltok? Fèlek Egy kicsit hogy a szervezetemre nem lessz jó hatással. Próbáltamár valaki rajtam kivül?
2021. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!