Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
173-174cm között vagyok,68 kiló.December 31.elkezdtem edzeni, youtube alapján. Első célom a 60 kg. Egy nap 3x eszem. Reggeli, Ebéd, vacsora. Nem eszem cukros dolgokat semmi édességet. Körülbelül mennyi idő alatt tudnék lefogyni 60kg-ra?
2021. jan. 2. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Ez attól függ, hogy mennyit eszel kalóriában és, hogy mit edzel, milyen intenzitással.

A fogyás a kalóriáktól függ, ha kevesebbet eszel, mint amennyit elégetsz, akkor kalóriadeficitben vagy, vagyis fogyni fogsz. Ilyen egyszerû az egész. Oersze ezt elô lehet segíteni diétákkal, edzéssel és hasonlókkal, amik rengeteget könnyíthetnek a célod elérésében.

2021. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Egyébként edzés szempontjából ha futsz az is nagyon jól tud hozzá járulni a fogyáshoz de ha esetleg nincs a környékeden futó pálya vagy nincs olyan út amin tudsz futni akkor a séta is segíthet de ha tudsz akkor inkáb futni járj.
2021. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Ezt 82kilós, veled hasonló magasságban lévő lányként kicsit érdekes volt végighallgatni.

Ezt a mennyi idő alatt fogyás dolgot nem lehet megítélni, főleg nem látatlanban. Az sem mindegy miket eszel és mikor, ahogy az edzés sem. Próbálj HIIT és kardió gyakorlatokat végezni, valamint mert heti 2x max a súlyod és ha nagyon nem látsz eredményt hosszú távon akkor gondold át mi lehet a probléma, kísérletezz kicsit.

Persze ha kicsit ingadozik a súlyod, ne ess kétségbe, ez teljesen normális.

2021. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha mindent jol csinalsz 3-4 honap
2021. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A 60 kiló ne az első célod legyen, hanem esetleg a legeslegutolsó, bár már így is ki sőt necces lesz a magasságodhoz.
2021. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
*ki sőt=Kicsit
2021. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Na még egy anorexiás...
2021. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Miért anorexiás?

172 cm magassághoz 54kg voltam és teljesen jól néztem ki. Brutál erő volt bennem. Akkor még roadoztunk párommal és rekládákat nevetve cipeltem,40-45 kilókat egyedül is,nő létemre,most kb.belepusztulnék. Ha valaki karcsú,attól még nem anorexiás. Ő anorexiás : [link]

2021. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
És,hogy a kérdezőnek is válaszoljak,ha kitartó vagy,akkor 3-4hónap. Ekkor vagy kb.normál tempojú fogyásnál. És ha szerencséd van nem is megy vissza. De az utolsó 2-4kiló nem lesz egyszerű.
2021. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!