Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi mozgas eleg...

Szerintetek ennyi mozgas eleg a fogyashoz, kozepes dieta mellett?

Figyelt kérdés

a.mozgas ugy nez ki,,,


10km szoba biciklizes,,,kb 30perc

300 drb fekvo 25,30 casaval

50 drb felhuzas 5 tosevel

15 perc boxolas,oldalra lepes (resistance gumival, a combomon,labaszaramon ,,,valamint a hatam mogott a kezembe tartva a gumikotelet,,,,,minden egyes utesnel vagy hatra vagy oldalra is ki lepek egyet)


2nap ez lenne, 3ik.nap piheno,akkor a hatam es a hasam erositenem joga,pilatesz gyakorlatokkal



2021. jan. 6. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A fogyás maga nem a mozgástól függ, inkább a fogyás minősége. Ezeket a kihívás jellegű idióta edzéseket el kellene felejteni egyszer s mindenkorra.
2021. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mondanal nem idiota mozgasokat?
2021. jan. 6. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha erősödni akarsz, keress egy kezdő testépítő vagy erőemelő edzéstervet! Ha kardiózni akarsz akkor gyaloglás, futás, kerékpározás, úszás.

A fogyás elsődlegesen az étkezésen múlik, tehát arra kell fordítani a legtöbb figyelmet.

2021. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Felesleges volt feltenni ezt a kérdést, mert amint látod, csak okoskodni meg kritizálni tudnak a "nagy" szakértők. A mozgás pont, hogy fogyaszt. Főként ha rendszeres. Én kardiózom, súlyzókkal edzek, és hasazok. 92 kg ról lementem 6 hónap alatt 68 ra. És van hogy pizzát meg sütit is eszek. Na, erre varrjatok gombot 😀
2021. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

darkraven39 es ezeket a pizzakat szoktad este is fogyasztani ?

Es a pizzat egeszet vagy felet, vagy 1 szeletet kajalsz ?


nem kotekedesbol mondom csak imadom a pizzat :)

2021. jan. 6. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Egy 32 est elfelezek, a másik felét másnapra hagyom. De mikor elkezdtem, akkor 4 hónapig kilőttem a lisztet és a cukrot totálba. 4. Hónapban vettem lazábra, de az edzést nem! 1 héten 4 vagy 5 napot edzek. 1 órában, van hogy picivel több. Súlyzókkal nyitok, kardióval folytatom és hasazásal zárok. A gyakorlatokat sűrűn változtatom, de úgy csinálom, annyi súllyal, ami nekem jó. Sosem erőltetek magamra több súlyt. Viszont a hasazás az kemény. A 600 hasprés és 200 lábemeléssel, meg még különböző gyakorlatok. Ez mellé szedek vitaminokat, L-karnitint, tst, kreatin, fehérje turmix, kollagén, és zsírégetők gardemámja 😀 jah, és nem ilyen s*ar biotech, hanem nekem az OstroVit cuccai váltak be.
2021. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az a közepes diéta?
2021. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt heti 2x nyomod le? Am eleg lehet ez igy de ember fuggo majd meglatod h eleg e a kozepes dieta.
2021. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kozepes dieta alatt azt ertem, hogy nem ugy tartom, mint a darkraven39 valaszolo - teszta,kenyer azert marad - de teljes kiorlesu, es minimalis mennyisegu. Pl. nem fogok tortat enni este 8 orakor, stb.



es ez a kettot ugy ertem, hogy 2 napot csinalom, 1 nap piheno, majd megint 2 nap megin 1 nap piheno.

2021. jan. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!