Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy lefogyok...

Van esély rá, hogy lefogyok így, pár hónap alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon ingadozó volt a súlyom az elmúlt években. 175 cm magas nő vagyok, régen 55-60 kg voltam, az belátom hogy túl vékony volt a magasságomhoz képest. Utána picit meghíztam, 70 kg lettem. Aztán kismama lettem és 95 kg-al mentem szülni. 😏 1 évvel szülés után visszafogytam 60 kg-ra, nem csináltam semmi mást, csak szoptattam a picit, mellette pedig zabáltam ugyanúgy, nem mozogtam, mégis lement 35 kg. Miután abbahagytam a szoptatást megint elkezdtem hízni, 60ról és jelenleg 73 kg vagyok.

Így már nem érzem jól magam..

Édességfüggő vagyok, és mindent imádok, ami hízlal 😅

Tehát a kérdésem az lenne, ha elhagyom a cukrot teljesen, és a kenyeret, lisztes kajákat, akkor van esély rá, hogy pár hónap alatt ezáltal lefogyjak 8 kg-t? 65 a cél


2021. jan. 7. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én pontosan így fogytam le márciustól augusztusig 72-ről 64 kilóra, utána pedig decemberig 59 kilóra. Viszont durumtésztát eszem. Nem hagytam abba, még mindig így eszem. Szóval lehetséges.
2021. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem teljes mértékben ez csak az elhatározottságodtól függ. Viszont ha gyorsabban akarsz fogyni csinálj végig egy előre megírt diétát (persze csak akkor ha bírod semmi képp se koplaltasd magad). Nem kell feltétlenül szakemberhez elmenni íratni egyet rengeteg van fenn neten is. Én például személy szerint a tojás diétát ajánlanám gyors fogyás esetére de ha ezt nem bírnád akkor a bécsit. :)
2021. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) én is bízom benne, csak erősnek kell lennem 😄
2021. jan. 7. 21:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnézem,köszönöm.:)
2021. jan. 7. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok, még azt hozzátenném, hogy én nem ajánlom ezeket az előre megírt diétákat. Sokkal jobb, ha olyan ételeket eszel, amiket szeretsz is, mert azt sokkal tovább fenn tudod tartani és nincs kényszer, hogy na most ezt kell ennem.
2021. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha édességfüggő vagy, akkor felejtsd el a cukormentes táplálkozást, nagyon rosszul fogod magad érezni. Csökkenthető nagy mértékben a cukor, de ne hagyd el teljesen.
2021. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz vele, de legalábbis tanulj a hibámból!

2019 októberéig olyan sok cukros/zsíros ételeket ettem, hogy novemberben elhatároztam magam, és nem ettem semmi ilyesmit. Se méz, se édesség, se chips. Így sikerült körülbelül 75-ről 70-re lefogynom egy hónap alatt.


Na de mi történt utána?


Örültem a fejemnek, és kétpofára kezdtem el enni megint a hülyeségeket, mert hogy ,,eddig nem ettem, lefogytam, most megérdemlem". Február végére már stabilan 80 voltam.

Most újra ezt csinálom, de most már van annyi eszem, hogy hogyha tényleg megkívánok valami édeset, próbálok egy desszertet csinálni édes gyümölcsökből. (Pl banán, datolya, kakiszilva) Nálam már az is nyugtatóan hat, amikor csak összevágok egy almát, egy banánt meg egy narancsot, és kvázi gyümisaliként eszem meg, így a gyümölcsökben lévő cukor csökkenti ezt a késztetést, hogy bevágjak egy tábla csokit.


Nagyon remélem, hogy valamennyit tudtam segíteni! Sok sikert!

2021. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ha annyira szereted az édességet akkor ha telljesen megvonod magadtól az kínzás lesz. Inkább ha kávézol, teázol használj pár csepp édesítőszert. Ha kívánod az édeset egyél gyümölcsöket hogy azért legyen egy kis édes. Ha valaki pedig előtted eszik egy finom csokis kekszet vagy csokit , gumicukrot vegyél 1-2 darabot ne pedig egy egész csomaggal. Még egy trükk: ha megbontasz valami édességet oszd el a család többi tagjával vagy barátokkal így ettél is, de nem az egészet egyedül. 2 tipp: ha elmész vásárolni egyél előtte így nem csábulsz el a sok boltban látott finomságnak és amit nem veszel meg azt otthon nem tudod megenni. ;)

Sok sikert!

2021. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!