Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiknél rakódik le kevésbé...

Melyiknél rakódik le kevésbé felesleg? Ha ritkán többet, vagy többször keveset eszek?

Figyelt kérdés
Félretéve a mit és mennyit. Mert természetesen egész napra nézve mértékkel mindkét esetben.
2021. jan. 8. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Mindegy, csak legyen konzisztens. Azaz minden nap próbálj meg ugyanakkor és ugyanannyit enni, amíg beáll a metabolizmusod. Ami számít inkább, az a kalória.
2021. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
1-es vagyok. Én követtem napi 5, 4, 3 étkezést is és ez volt a konklúzióm. Mind a három leosztással fogytam. Viszont mindig számoltam kalóriát és aktív életet éltem mellette. Étkezést csak nagyon ritkán hagytam ki, toltam el, igyekeztem óramű pontossággal enni mindig. Jelenleg napi ötször eszek.
2021. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanúgy diétázom, mint a fölöttem válaszoló. Nem számít mikor, hányszor eszel egy nap. Az egész napos bevitel számít. Ha deficitet tartasz akkor mindenképpen fogyni fogsz.
2021. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogymem szamit. Sokszot keveset kell. Hiszen ha este eszel sokat akkor nem hasznalodik fel alvas kozben. Es mivel napkozbe ehezel ezert takarek uzemmodba kapcsol a szervezet ezert tartalekolni fog zsir formajaba

Szoval a ke ok amiert nem szabad egyszerre sokat enni, es tobbet ehezmi

- egyszerre nem tud a szervezet sok kaloriat felhasznalni ezert feleslegbe megy

- ha sokaig ehezel aztan bezabalaz akk szinten raktarotodik a zsir mert bekapcsol a szervezetbe a veszharamg h nincs kaja ezert mindent megment

2021. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!