Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60 kg-val és 154 cm-el kövérne...

60 kg-val és 154 cm-el kövérnek számítok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 21:19
1 2
 11/18 hun_74 válasza:
67%

Ehhez tudnunk kellene a nemedet és a korodat is.


BMI index fetisiszta mi alapján számoltad ki, mikor a nemét is csak valószínűsítetted, a korával sem vagy tisztában.

2021. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Enyhén túlsúlyos lehetsz
2021. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

Fetisiszta? XD

Nem én írtam, de válaszolok én!

A BMI-hez nem kell a kort tudni, bár sok helyen elkérik, de bármit írsz oda ugyanaz az eredmény. Próbáld ki! De igazad van abban, hogy a nemet valóban nem tudjuk. Férfi esetén normálnak mondható az alapján.

2021. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
42%

155 centivel vagyok 70 kiló. Megvan a nőies alakom, ott van csak husi ahol kell lennie.

Egy embernek nem szabad azt mondani hogy túlsúlyos, főleg nem az ő esetében, mikor szerintem teljesen rendben van!!! Ezért van rengeteg önbizalomhiányos ember..

Ne hallgass senkire, ha jól ézed magad akkor tökéletes, ha nem akkor meg változtass! Ennyire egyszerű!

Nyugodtan lehet fikázni és lepontozni, elbírja a vállam mint minden mást is;)

2021. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

"Egy embernek nem szabad azt mondani hogy túlsúlyos, főleg nem az ő esetében, mikor szerintem teljesen rendben van!!!"

Nekem pont ugyanazok a paramétereim, mint a kérdezőnek, és az üzemorvosi papíromon is rajta van fehéren-feketén, hogy enyhe túlsúlyt állapítottak meg. Most akkor sértődjek meg az orvosra?

Amúgy ez még az a kategória, amit nagyon könnyen le lehet adni, úgyhogy hajrá, én is azon vagyok, hogy kb.54-55 kiló legyek, mint két éve, az már tök jó.

2021. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
79%

14es! még ilyen butaságot :D

"Egy embernek nem szabad azt mondani hogy túlsúlyos, főleg nem az ő esetében, mikor szerintem teljesen rendben van!!! Ezért van rengeteg önbizalomhiányos ember."

Miért ne legyen vele őszinte az ember? abból tanul az viszi előre, nem a képmutató,nebáncsvirág hozzászólások, nehogy megsértődjön. Ne sértődjön meg, fogadja el hogy igen túlsúlyos. Ahogy te is az vagy.

"ott van husi ahol kell lennei" mármint hogy hurkás vagy és te ezt azzal aposztrofálod hogy ez a nőies? a nőies az ha valakinek széles a csípője, formás a feneke és van némi melle, nem az ha löttyed a hasától a térdéig.

Bocs ha őszinte vagyok. Lehet hogy nőies vagy, de elhízott, túlsúlyos is egyben. Lehet tényleg így érzed jól magad, lelked rajta, lehet hogy csak saját magadat csapod be ezzel femináci dumával hogy a nőknek tilos őszintén megmondani ha elhíztak. Mindenkinek meg kell mondani, nőnek férfinak, gyereknek. Később csak még nyomorúságosabb lesz az élete...

Mondom egy ismert példát. Tóth Vera, 15évig hirdette hogy ő jól érzi magát a bőrében és nem akar lefogyni, majd 2 éve gyomorgyűrűt rakatott be és diétázik, fogyott 40kg-t, minden nő (legalábbis a többség) még azok is akik az ellenkezőjét híresztelik arra vágynak hogy csinosak legyenek, hurkák és narancsbőr nélkül. Mindenki az esztétikára és a szépre vágyik. Aki meg nem azokból lesznek a 100kg-s cukorbeteg dagadékok, mint a lakosság 30%-a.

Egy élete van mindenkinek, élheti önámítással és saját maga becsapásával, vagy tehet ellene és lehet egészséges, önbizalommal tele. És ne azért legyen önbizalma mert nem hallgatja meg a negatív kritikát és csak a jót engedi be.

2021. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 lili-anna válasza:
Én azonos magassággal voltam sajnos 74 kiló is, de akkor még nem tudtam a szénhidrát anyagcsere problémámról... Aztán egy nagyon radikális életmódváltással letornáztam 53-54 kiló köztre magam, ami nekem tökéletes volt, de sokak szerint már túl vékony voltam, pedig a BMI is ezt a súlyt tartotta még normálisnak, mivel az "előírt" felső határát súroltam így is. Aztán bekopogtatott a kisfiam. Terhesség alatt két kilót szedtem fel a baba és járulékainak súlyán kívül. Aztán császár közben majdnem elvéreztem, tömtek vassal, meg minden mással, hogy helyre rázzanak, ami azt eredményezte, hogy rám jött egy tizes, amit egyenlőre nem tudtam leadni, mert az első időben ott volt egy csecsemő, akit el kellett látni annak ellenére, hogy a vérveszteség miatt volt, hogy 80/60 körül volt a vérnyomásom az után, hogy kipattantam az ágyból és átrohantam a kiságyig, a lakáson, tehát marhára nem volt energiám arra, hogy tornázzak, vagy épp egészségesebb étkezéseket kreáljak magamnak. Szépen lassan próbálom felépíteni a régi életem egészségtudatos részét, de nem azért, mert mások mit gondolnak, hanem azért, mert én éreztem sokkal jobban magam ötven pár kilósan, mint most.
2021. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát, én 156 centivel 56 kilóval nem éreztem jól magam. 49-51 kilóval vékonyan sportos vagyok (5 éve edzek). De nagyon függ attól, hogy milyen a felépítésed. Lehetsz nagyon izmos, egy kis felesleggel, de lehetsz aránytalanul pufi is. Ezt igazából neked kellene látnod. Ha jól érzed magad, akkor rendben van, ha nem, akkor változtass.
2021. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!