Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 53kg vagyok es 160cm. Az...

53kg vagyok es 160cm. Az utóbbi időben híztam, régen 45kg voltam. Szeretnék visszafogyni 53gmra! Hetente 4-5x edzek,jelenleg itthon. Am meg teremben. Szerintetek mennyi kcalt ehetek egy nap? És miket egyek, hogy hatásosan lefogyjak 3kgot? Lány vagyok

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem feltétlenül a mennyiség a fontos. Egyél kevés zsíros és cukros ételt. Meg azt tudom ajánlani hogy sok gyümölcsöt egyél. A bennük található anyagoktól felgyorsul az anyag cseréd és így is gyorsabban fogsz fogyni. Viszont nagyon ne csökkentsd az adagokat mert az edzéshez energiára van szükség 🙂
2021. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez annyira nem tűnik vészesnek. Ne fogyókúra legyen a célod, hanem egy olyan táplálkozási forma, amit hosszútávon tartani tudsz + mozgás. Szépen lassan lemegy majd az a súly, és tartani is fogod.
2021. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Az előttem válaszolóval egyetértek. Szerintem sem vészes annyira. Amúgy ha esetleg nem fogynál annyira mint te azt eltervezted akkor az majd lehet attól is hogy izmosodol. (Az izom 10x nehezebb a zsírnál)
2021. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogyjál! 1 grammot se.
2021. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!