Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 1200 kcal-t eszek, és...

Ha napi 1200 kcal-t eszek, és nem mozgok hozzá, várható a fogyás? 66,8kg-ról szeretnék egy 60-ra, majd így tovább fogyni. Csak nem tudom, hogy mozogjak-e hozzá(nem vagyok aktív) vagy nem szükséges

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Jó. De mozoghatsz is. Nem kell semmi durvára gondolni. Mozogni mindig jó, az egészséged, fittséged miatt. Bármi, amit szeretsz csinálni, vagy netes videók. Napi fél óra.
2021. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Fogyni fogsz, de amit a tükörben látsz majd nem fog tetszeni. Meg nem mindegy, hogy 1500- 1700 kcalt eszel, abba sokkal több vitamin és tápanyag fér, mint 1200 kcalba, ami az alapanyagcseréd van. Legalább sétálj minden nap 1 órát meg néha tornázz mondjuk heti 3-4x 30- 45 percet intenzíven, hogy a szervezeted úgy érezze szükségesek az izmaid mert használod őket. És persze így jobb lesz a közérzeted a sport miatt meg mert jól is lakhatsz néha...

De ha téged ezek nem érdekelnek, akkor igen, 1200 kcal akkor fogyást eredményez, ha csak a wcig sétálsz ki

2021. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Igen, fogsz fogyni, de nem egészségesen. A fogyásnál mindig figyelni kell arra, hogy ne menj az alap kalória szükségleted alá, mert lelassul az anyagcseréd, és a szervezeted az izmot fogja leépíteni, nem a zsírt. Az én 54 kg-mal 1300 az alap kcal deficitem, én a helyedben 1400 alá biztos nem mennék, főleg, hogy most kezded a diétát.

Mozgás nélkül is lehet fogyni, de egy egészségügyi séta mindenkinek ajánlott, az anyagcserédet is kicsit beindítja. Napi 20-30 perc minimum

2021. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!