Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta hány kilométert...

Naponta hány kilométert gyalogoljak ahhoz, hogy fogyjak? 115 kg vagyok.

Figyelt kérdés

Napi kétszer étkezem, normál adagokat eszem, (általában csirke / disznó / pulyka húst, rizst, néha krumplit, tésztát talán havonta, levest mindennap) édességet alkalmanként, és napi egy kávét iszok, 90%-ban vizet, ásványvizet iszom, üdítőt kétnaponta 1 dl-t. 166 centi vagyok ehhez a súlyhoz. Az utóbbi hetekben számoltam a kalóriákat, 1600-1800-at viszek be naponta, és 400-600-at égetek el egy - másfél órás sétával minden nap.


Min javítsak, hogy beinduljon a fogyás, mit javasolnátok?


2021. jan. 13. 01:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nálam kicsit több is megvan. Nálad bevált? Nálam semmi. :/
2021. jan. 14. 12:59
 12/12 anonim válasza:
A gyaloglás nem csak kalóriaégetés sokkal több annál. Szabadban mozgás ami sokféle jó hatással van a szervezetedre. Nem véletlen, hogy a rabokat is kiterelik naponta egy sétára. Mindössze annyit kell tenned a fogyásod érdekében heti 3-4 alkalommal sétálsz mondjuk 30-45 percet. Semmiképpen ne erőltesd túl hosszú távon tudd fenntartani . A kajánál pedig csak normális kaját, gyorskaja , cukros üdítő , bolti nasik kizárva. Napi 3 étkezés vagyis itt is a hosszú távú fenntarthatóságra figyelni. Normális alvás , pihentető és megfelelő ideig. Rendszeres életmód azonos időben lefekvés, felkelés, reggeli ebéd vacsora azonos időpontban. Hosszú távon. Sok víz fogyasztása. Ha kb ezeket betartod és heti 3-4 x elmész fél órás laza sétákra szerintem 1 év alatt kb 10-20 kiló lejön rólad. Bónusz tipp ne mérd a súlyod állandóan ez egy hosszútávú folyamat de ha ezeket az alap dolgokat betartod szerintem ennél a súlynál 2 hónap múlva már lötyögni fog rajtad a most derékban passzentos nadrág.
ápr. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!