Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Hogy lehet ez...

Mi lehet a baj? Hogy lehet ez így lehetséges? fogytam aztán híztam

Figyelt kérdés
3 hete diétazom 16:8-as diétát csinálom és ez alatt az idő alatt fogytam 1 kilót viszont ma megmértem magam és híztam 2 kilót. Ez így mi? Meg miért? Esetleg tanácsok hogy mit csináljak?

#diéta #kalóriaszámolás #hirtelenhízás #nemtudommitörtént
2021. jan. 15. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a diéta mellett mozogni is kell
2021. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kevés infó alapján senki sem tudja eldönteni, hogy mit csinálsz rosszul. Amúgy 1-2 kiló ingadozás még úgy is előfordul, ha semmit nem változik rajtad a zsírmennyiség, szóval a leírtak alapján az sem biztos, hogy egyáltalán fogytál vagy híztál.
2021. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az időszakos böjt nem fogyókúrás módszer, másrészt napi súlyingás 1-2kg is lehet akár, harmadrészt pedig három hét alatt csodát senki se várjon.
2021. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az IF nem jelent semmit, önmagában ettől fogyni nem fogsz. 1-2 kg súlyingadozás bármikor belefér, még akkor is, ha a kalóriabeviteled rendben van, függ az ivási, székelési szokásaidtól. Az adataid nélkül nem tudunk segíteni.
2021. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 16:8 nem egy diéta típus hanem egy étkezési keretrendszer. Úgy szokták hívni, hogy: "fasting" Önmagában nem garantálja a fogyást.


Szóval nyolc óra alatt is tudsz annyit enni hogy hízzál tőle. Sőt a napi szükséglet ennek akár a háromszorosát is meg lehet enni ennyi idő alatt. Ha akarod, bebizonyítom.

De valószínűleg itt másról van szó. Nem írtad, hogy mihez képest híztál két kg ot. Az eredeti súlyhoz, vagy az egy kilóval lefogyott súlyhoz képest?


Számít az is, hogy melyik mérésnél mennyi víz volt benned, illetve legyünk őszinték voltál-e kaksizni.


Ha tippelni kéne akkor 98% van arra menni fog adni, hogy nő vagy, és közeleg a menstruáció.

2021. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"98% van arra menni fog adni"


JELENTÉSE: 98%-ban arra merek fogadni

2021. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!