Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étel így kb. mennyire...

Ez az étel így kb. mennyire volt kalória szegény?

Figyelt kérdés

Chilis babot főztem, amit spagetti tésztával ettem.

Kb. 20 gramm teavajat felolvasztottam egy edényben, ezen megfonnyasztottam meg egy fej kicsi vöröshagymát (azért csak ennyit, mert nem igazán szeretem a hagymát). Erre ment rá egy 900 grammos spar-os darált hús, ami sertés és marha mix volt. Majd mentek bele fűszerek (só, bors, pirospaprika, erőspista), aztán beletettem egy konzerv vörösbabot és egy konzerv fehérbabot, majd ráöntöttem 720ml mashed tomato-t (nem tudom a magyar nevét, ilyen paradicsom lé).

Ezt így mind 3 nap alatt ettem meg, és emellé ettem még 3 nap alatt kb. 700 gramm száraz spagetti tésztát (persze megfőzve).

Szerintetek ez belefért diétába? Mennyire lehetett ebben sok kalória?


2021. jan. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt ki tudod számolni a kalóriákat:

[link]


A diétába meg addig fér bele, amíg nem léped túl a saját napi kalóriakeretedet, ha ez alatt vagy a napi össze fogyasztással, akkor belefér, ha túlléped, akkor meg nem.

2021. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez összesen kb. 6525 kcal, egy három napra leosztva napi 2175 kalória, ami egy normál ember napi össz kalóriájában felel meg.
2021. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ez belefért diétába?"


Ha hízni akarsz, akkor igen. Gondolom egy 165centis és legalább 75kg os csaj vagy, aki nem sokat mozog. Így nem fogsz fogyni

2021. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
180 centis, kb. 105 kilós fiú vagyok. És próbálok napi rendszerességgel mozogni, ma is még tervezek edzeni és biciklizni.
2021. jan. 16. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jól van így a napi bevitel. De ezt úgyis empirikusan kell megállapítani.
2021. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!