Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott/formásodott...

Valaki fogyott/formásodott Rubint Réka tornákkal?

Figyelt kérdés

Láttam régi kérdéseket de azok vagy 6-7 évvel ezelőttik,érdekelne hogy a jelenlegi felhasználók közül használja még valaki vagy találtatok "jobbat".


Vagy hogy erről így mi a véleményetek.



2021. jan. 16. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Én amikor csináltam rendszeresen a nyáron, láthatóan izmosodott főleg a lábam, de a hasam is, már 2-3 hét után. Heti háromszor 1 órát csináltam a youtube csatornájáról.


16/L

2021. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de cserébe tönkrement a térdem.
2021. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

#1 vagyok, már azért nem csinálom rendszeresen, mert egyrészt nincs rá időm, másrészt szerintem nagyon irritáló hangja van a Rékának és egy idő után idegesített az egész személy.

Most kétnaponta futok, utána meg youtubról edzek hát-, kar,- hasizom erősítő videókról Pamela Reiftől. Nekem ő most nagyon bevált az 5-10 perces videóival, és feleslegesen sem beszél bennük.

2021. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
#2 én is csodálkoztam hogy bírja a Réka ilyen idősen ezt a sok nem éppen térdkímélő gyakorlatot rendszeresen csinalni. Valamikor az én térdemnek sem volt jó.
2021. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
81%
Én igen! Tavasszal 7 kg-ot fogytam (52-ből, tehát alapból sem voltam túlsúlyos) és voltak izmaim, legfőképp has és kar. Én diétáztam is mellette, illetve rendszeresen futni jártam, és tabatáztam is. De az izmaim szerintem Rékától voltak
2021. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Talaltam jobbat. Molnar Petinek hivjak.
2021. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Ettöl FOGYNI nem lehet, ahhoz megfelelö étrend és kalóriadefizit kell, de formásodni igen jól lehet vele.
2021. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

A "napi 20 perc önmagadért" fenék tornája nagyon jó. 20 perces, de elég kemény az elején. (Később használhatsz lábsúlyt is).

Az ugribugri, combformáló tornáit nem szeretem.


A YouTube-on is van pár jó, bár a többség nagyon könnyű, nem hatékony. Nekem Pamela Reif nem jött be, nem formásodtam tőle. (Bár 5-10 percektől ne is várjunk csodát.) Szerintem ő inkabb influencer, de az alakját edzőtermi, súlyzós edzéseknek köszönheti.

2021. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
én pedig a youtube 10 perces tornákra esküszöm, pamela reif, lily sabri, hana mily. De azt hozzá kell tenni, ezekből nem 10 percet csinálok, hanem 6 különbözőt egymás után, így 60 perc már elegendő izmot ad. Sokkal jobbak mint a rubint réka, mert az semmi mást nem csinál csak guggol 20 percen át. Egyszer régen rá tornáztam fél évig, vastag combom lett tőle és vastag derekam is. én azóta csak a lean and not bulky tornákat csinálom, mint amilyen hana mily és végre normális nőies formám van.
2021. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van egy régi ismerősöm, aki kb tíz éve Rubint Rékázik. Semmit nem fejlődött. De tényleg semmit. Egyáltalán nem lett izmosabb, formásabb. Pedig még a bolond Norbi Update kajákat is eszi.

Tele van a youtube sokkal de sokkal jobb amerikai fitness edzők videóival, inkább azokat csináld.

2021. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!