Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek? Az a lenyeg kuzdosp...

Mit egyek? Az a lenyeg kuzdosportolok es szeretnek egy jo szalkasito etrended ami tenyleg hat es jo

Figyelt kérdés
.Ami fontos informacio:175cm es 94kg vagyok es egy 80 szeretnek lemenni nyilvsn nem ugy hogy megnyulik a borom.Aki szivesen segit azt nagyon szepen koszonom!

2021. jan. 17. 22:38
 1/2 anonim válasza:
Halszálkát egyél, és akkor szálkás lehetsz !
2021. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A küzdősportot jól kiegészíti a kondi - a megnövekedő izomtömeg ugyanis felgyorsítja az anyagcserédet, és gyorsabban fogsz kalóriát égetni. Persze, ha nyomod a fekvőket, guggolásokat, stb., az is jó erre.


Nálam, ami bevált az az volt, hogy a szénhidrátadagot erősen lecsökkentettem, a fennmaradó mennyiséget pedig mindenféle zöldségekkel pótoltam. A sok fajta húsos saláta/grillezett zöldség elég jó volt. (Kommersz példa: a nem sültkrumplival, hanem némi rizzsel/bulgurral és sok salival fogyasztott gyros az elég jó cucc. Leszámítva a rakás Na-glutamátot, ami benne van :D, dehát azzal nem sokat tudunk kezdeni...) A szénhidrátot ne nullázd azért le, arra is szükség van. Inkább a minőségi kajára figyelj.


Konkrétumokat nem akarok mondani, amúgy sem írtam meg magamnak egy hétre az étrendet, szóval random jött, hogy mit ettem, de mindig figyeltem rá, hogy korrekt legyen. Itt találsz pár ételötletet egyébként: [link]

2021. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!