Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem mindennap edzek a...

Ha nem mindennap edzek a fogyókúrám alatt, akkor az negatívan befolyásolja a fogyást?

Figyelt kérdés

Napi 45-50 percnyit edzettem naponta és még utána egy fél órát bicikliztem. Most, hogy tényleg kevesebbet eszek és amúgyis egésznap dolgozok, most jogsit is szerzek, erőtlen vagyok és ma nem tudok edzeni ami lelkiismeretfurdalással jár, de fel se bírom emelni a lábam.


Mennyi a heti egészséges edzés annak, aki fogyókúrázni akar és nagyon figyel a kalória bevitelre?



2021. jan. 18. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány kalóriát eszel egy nap? És mielőtt csökkentetted, mennyit ettél?
2021. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1300 kalóriát eszek egy nap, előtte 2000 körül.
2021. jan. 18. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor azért nincs erőd semmihez. Ne csökkentsd ennyire gyorsan, és ennyire hirtelen, mondjuk kezd most akkor 1800tol, jövőhéten már csak 1750,azutáni héten 1700, aztán így hetente. Én 1200rol kezdtem, és HETENTE csokkentettem, nem pedig hirtelen ennyire sokat! És van erőm edzeni. Inkább többet eszem, de lemozgom!
2021. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudok sokfélét mozogni mozgáskorlátozottságom miatt. Kardiózok meg szobabiciklizek, így nálam ez nem lehet hogy többet eszek és többet mozgok.

Viszont akkor tényleg negatívan befolyásolja a fogyásom, ha heti ötször edzek és nem mindennap? Mert akkor feljebb viszem picit a kalóriaadagom, csak sok helyen olvsatam hogy nem baj ha nem mindennap edz az ember

2021. jan. 18. 20:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem kardiózok nem tudom hogy hívják, fekvő gyakorlatokat végzek has,láb, fenék, karra specializálódott tornákat
2021. jan. 18. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti öt edzés nagyon jó. Nem kevés egyáltalán. Pihenni is kell az izmoknak. Kell a testnek regenerálódni is. 1300 kalória lehet tényleg kevés, ez függ attól is milyen magas vagy, hány kiló. A fokozatos csökkentés tök jó ötlet. Sok sikert!
2021. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
150 cm vagyok és 75 kiló. A kalória guru azt írta ki, hogy a fogyáshoz 1300 kalóriát ehetek egy nap, lehet tényleg kevés, kipróbálom fokozatosan. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 19. 17:08
 8/8 anonim válasza:
Igen de az 1300Kcal-ba nincs benne az hogy kb 520Kcal-át lemozogsz, így 1820Kcal bevitele esetén "viszel be 1300Kcal-át". Egyetértek a 3. És 6. Válaszolóval.
2021. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!