Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, sikerülhet?

Mit gondoltok, sikerülhet?

Figyelt kérdés

Nő 166cm 85kg


Az én rövid kis történetem, tavaly szeptemberben kezdődött mikor is 95 kilósan rájöttem h nem szeretnék a TLC-n szerepelni a 200kg felett az életben, elhatároztam, h változtatok. “Diétáztam” ami abban merült ki, hogy kalóriát számoltam és deficitben tartottam mellette heti 2-3x mozogtam. (Aerobik, futópad emelkedőn séta) eredményül fogytam 15kg-t. Aztán jött a kedves kis korona és egy karanténos csalónapból 9hónap lett🥲 aminek eredménye +5kg. Januártól természetesen én is megfogadtam, h “újra” lefogyok.

Kalória deficitben vagyok ismét és a ch-t próbálom alacsonyan tartani. Ezzel a részével nincs gond. Viszont a mozgás.. nincs futópad, nincs aerobik, nincsennek termek. Elkezdtem itthon tornázni főként kardió. 20-30-40 percet naponta. Először light kardió kezdőknek ezt tervezem még 1-2 hétig csinálni, mert ettől is halál van mint aki a zuhany alól jött ki. szóval az ÁLOM -20kg.

Amit most szerencsétlenkedek kezdetnek jó? Vagy mit ajánlanátok? Futásra a jó isten se venne rá főleg most h kemény mínuszok vannak.


Esetleg valami tápl kiegészítő, vitamin, tea? Ami nektek jó volt?


+1 kérdés. Protein szeletekről vélemény? Az egy csaló nasinak számít? Arra az egyre figyelek, h cukormentes legyen, de 1 héten többször is szoktam fogyasztani.


Bocsi a sok felesleges rizsáért, de tök jól esett🥲 előre is hatalmas puszi ha elolvasod és válaszolsz!❤️



2021. jan. 19. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, sikerülhet :)

9 hónap alatt csak 5 kg, az egész jó...

A protein szelet szerintem belefér, mint nasi.

2021. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyszer sikerült (tudom hogy a mozgás most nem ugyanaz), akkor most is sikerülni fog 🙂 Próbálj erre nem egy átmeneti állapotként gondolni, a legjobb ha életmódváltásként tekintesz rá.


Ha kisebb lépésekben is de menni fog 😊

2021. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást és a válaszotokat. Ölelés nektek!
2021. jan. 19. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Szerintem is sikerülni fog, ahogy már előttem is írták: ha már egyszer sikerült, most is fog! Sok szerencsét, és kitartást kívánok neked! Ügyes legyél! Menni fog!🥰
2021. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van, amit kitaláltál. Ha van időd, motivációd, elmehetsz hosszabb sétákra is.

Vitaminokat egyébként is érdemes szedni, ha mást nem egy multivitamint. A fogyasztó teák viszont egytől egyig baromságok, max megfosatnak, és hazavágják a bélflórádat. Ha esetleg menet közben gond lenne az emésztéseddel én egy rost + enzim kombót javasolnék, sok márkának van ilyen terméke. A protein szelettel sincs semmi baj, ha szereted az ilyesmit, akkor ízesített fehérjeport is vehetsz, finom turmixokat lehet velük csinálni. Csak számold bele a kalóriákba, természetesen.

Ha tartod magad a mozgáshoz, és a deficithez, biztosan sikerülni fog. Ha néha meg is akad egy-egy hétre, vagy netalán hónapra, akkor se add fel, teljesen normális, ugyanis a tested nem egy gépezet. Aludj jókat, mozogj, egyél deficitben, és folytatódni fog idővel.

2021. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, menni fog. Ajánlom még a magnéziumot, a cinket, a kollagént. Hajrá!
2021. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️
2021. jan. 20. 09:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Egészséges testsúly nőknek: magasságból 110.

A mozgás anagycserét segíti leginkább, ha meg van mondjuk egy 1600 kcal( neten ki tudod számítatni) meg 60 g ch fogyni fogsz.

2021. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen használok kalória bázist, nagyjából 1500-1600kcal között mozog a napi adagom emelett igaz, h a ch-t 199gramm-ra méri de igyekszem, mindig max 100gramm-ot fogyasztani. Köszönöm még 1x mindenkinek a kedves, segítő szavakat!🙏🏻
2021. jan. 20. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziaa szerintem ez így mind rendben van,biztosan sikerül! Sok sikert továbbra is❤
2021. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!