Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek reggelire?

Mit esztek reggelire?

Figyelt kérdés

Akik fogyoznak, edzenek, tehat egeszsegesebb eletmodot folytatnak, mit esztek reggelire?


En maradtam a sima szendvicsnel, zoldseggel.

Egyszeruen nem jut eszembe mas, ami jo lenne.

Zabkasa nekem nagyon nem jott be.


Szivesen fogadnek tippeket, otleteket taplalo, egeszseges, de nem hizlalo reggelikre :)

Koszi


2021. jan. 27. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

- kenyér helyett én tk rozs abonettet eszem, ahhoz a sajt, kevés margarin.

- tojásrántotta zöldséggel.

- natúr joghurtba fahéj és zabpehely, megpuhul, ízesítésnek beleteszem az epres fehérjeporomat(én ezt akkor csinálom, mikor nem vagyok éhes reggel és előbb edzek, utána reggelizem csak, egybe a 10óraival, ami a fehérjepor lenne).

- metélőhagymás/medvehagymás-kefires túró zöldséggel vagy lehet simán fahéjasan/kakaósan-kefiresen a túrót.


Én ezeket szoktam, nincs rendszer, mikor mihez van kedvem.

De egyébként, ismerősöm ugyanolyan fehérkenyérrel, krumplistésztával fogyott le, nem a minőség, hanem a mennyiség számít fogyáskor. Az más kérdés, hogy a szervezetnek jobb az egészséges étel :)

2021. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Mai babgulyás lesz holnap reggel fincsi lesz másnapos babgulyás .
2021. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Reggelire? De hát vacsora idő van.
2021. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
J, amúgy én vacsihoz is ezek közül eszem valamit, vagy pedig azt, amit ebédre (többnyire párolt zöldség valami hússal).
2021. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Koszonon szepen.

Akkor veszek egy abonettet.

Hatha jo lesz :)

2021. jan. 27. 19:46
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Én a pennyben a barna zacskósat veszem.

Összetevők: Teljes kiőrlésű rozsilszt 95%, étkezési só.

Nagyon magas a rosttartalma, egészséges.

2021. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
Mér pontosztál le banyek?!?
2021. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Sok mindentől függ, gyakran eszek pl tojást, főtt tojásesetében akár előtte nap is meglehet főzni. Általában 2 tojás mellé egy fél kifli plusz sok zöldség, de gyakran teszek tojást szendvicsbe is pl zsemle+tarja(felvágott)+tojás+sajt+zöldség+torma(vagy csípős mustár).

De ha sietős vagyok, akkor egy nagy kefir plusz egy marék müzli és/vagy gyümölcs.

2021. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Mindig tojást, lisztes dolgokat nem eszek, inkább akkor uborka/paradicsom. Szépen fogyok.
2021. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%
Joghurt és fagyós gyümölcs, banán, hideg gyümölcsleves túróval, egy zsemle sok paradicsommal, kávé, tej, zacskós leves. Ezek kombinációja.
2021. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!