Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem használ...

Mit tegyek ha már nem használ az életmód váltás és a súlyom megállt?

Figyelt kérdés

4 éve kezdtem és fogytam 14-15 kg-t.De az elmult 2-3 évben semmi.Néha 3-4 kg vel tobb néha kevesebb.Hiába vonok meg magamtól dolgokat,nem tudok fogyni.Eljártam edzeni amíg még lehetett de 5 hét alatt elég komoly diéta mellett max 1-2 kg ment le.Tudom ez nem rossz de szerintem csak a víz.

Sajnos bezártak az edző termek és már nemtudom mit kezdjek magammal.

Rosszul érzem magam a bőrömben.

Mit tehetnék?Tudna valaki segíteni,mit tanácsolnátok?



2021. jan. 27. 22:56
 1/5 anonim válasza:
0%
Böjtölni próbáltál? Nem a koplalásra gondolok, de szerintem az anyagcseréd lelassult.Otthon én pedig kifejezetten kedvelem a táncos edzéseket, bár ezt embere válogatja.
2021. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nincs már miből fogynod?
2021. jan. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nem mindegy, mit értesz életmódváltás alatt - igen sok mindent ebbe a kategóriába sorolnak, aminek semmi értelme sincs.

Másodszor, ha nincs kalóriadeficited, akkor nem fogysz - mennyi a napi kalóriabeviteled meg mennyi a felhasználásod - illetve az si számít, milyen magas vagy, hány kg, lány vagy fiú.

Harmadszor sportolni otthon is lehet, ha komolyan gondolod, ehhez nem kell sehová eljártni.

Negyedszer a "komoly diéta" a legtöbb esetben többet árt, mint amennyit használ.


Az elsö koplalós ötlete meg a legjobb út arra, hogy belebetegedj, és mégse fogyj semmit!

2021. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első vagyok. Direkt kiemeltem, hogy nem a koplalásra gondolok, annak nincs semmi értelme és többet árt mint segít. Létezik 16- 8 órás böjt amit végképp nem lehet annak nevezni.
2021. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
1200 kcal. Nem bonyolult a történet🤦🏼‍♀️
2021. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!