Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyni fogok, ugye?

Így fogyni fogok, ugye?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban felszedtem pár kilót, nagyjából 5-7 kilótól szeretnék megszabadulni. Edzeni edzek egy ideje, viszont valószínűleg rosszul kajálok, így nem igazán fogyok. A ch-s cuccokat (tészta, fehérlisztes cuccok, péksütik) megpróbálom teljesen kivonni az étrendemből és lehetőleg minél több zöldséget, gyümölcsöt fogyasztani. Heti 6-7 edzést próbálok beiktatni. Minden edzéskor 50-60 perc erőnléti gyakorlatot tervezek, majd még 20 perc aerob jellegű edzést (futást elsősorban). Ezt addig tartanám, amig ez a min.5 kiló le nem megy, majd annak függvényében változhatnék, hogy akarok-e még fogyni vagy csak szinten tartanék.


Egy táplálkozási tanácsadó miben tud pontosan segíteni? Olvastam, hogy a különböző étrendkiegészítők is jók, elsősorban fehérjét és egy-két fogyást/szálkásodást elősegítő port. Elsősorban az L-Carnitinet néztem, de a HCA is szimpatkus. Ezzel kapcsolatban tudtok véleményeket írni?



2021. febr. 1. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem írsz pontos kalóriaértékeket, nem lehet megmondani, milyen hatása lesz az étkezésednek.
2021. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit tudsz az étkezésről, hogy a szénhidrátokat ki kell vonni a fogyáshoz, akkor neked sokat tud segíteni egy étkezési tanácsadó.
2021. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért hiszik még mindig sokan azt hogy a szénhidráttól híznak el. Alapjáraton semmi sem hízlal, az hízlal ha több kalóriát viszel be mint amennyit felhasznál a szervezeted egy nap. Az már más kérdés hogy nyilván egészségesebb gyümölcsöket enni mint csokit. De egy csokitól vagy egy tál túrós csúszától se fogsz meghízni sőt akár zsíros kenyeret is ehetsz ha belefér a kalória keretedbe. Plusz a zsírosabb meg cukrosabb kaját kell mértékkel enni. Sose gondold azt hogy örök életre meg kell válnod bizonyos ételektől amiket szeretsz.
2021. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg, megpróbálom, lehetőleg, próbálok, tervezek...hát valahogy nem tűnsz valami elszántnak :D
2021. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megehetsz te napi 3 tábla csokit is, a lényeg, hogy 2000 kcal fölé ne menj
2021. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!