Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 175cm és 57 kg...

Szerintetek ha 175cm és 57 kg vagyok, tényleg túl sovány vagyok? Én így érzem jól magam, de nagyon sokan piszkálnak hogy nem nézek ki jól. Nem szeretnék hízni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
ha az egészségeddel nincs gond és jol érzed igy magad akkor ne mások véleményével foglalkozz bár télleg elég vékony lehecc de ha ilyen alkat is vagy és télleg nincs semmi bajod emiatt akkor ne hízz pár ember véleménye miatt
2010. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én 171 centi vagyok. Voltam 55 kiló, akkor engem is piszkáltak, hogy rosszul nézek ki. Mondjuk én fogyóval értem el, nem alkatilag vagyok olyan. Kiálltak a csontjaim, 2 évig kimaradt a menstruációm stb. De ha te alkatilag vagy ilyen és nincsenek egészségügyi problémáid emiatt, nem kell híznod.
2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21:59 végül mi lett veled? meghíztál? csak azért érdekelne, mert ugyanilyen helyzetben vagyok és elég rossz...
2010. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem híztam egy dekát se, és nem is fogok.Én se alkatilag vagyok ilyen, fogyóztam.Elértem a célom és nekem ez így megfelel.Már fél éve tartom a súlyom.
2010. aug. 16. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem hízni, orvosi utasításra. Sajnos pár év alatt átestem a másik oldalra,felszedtem 30 kilót. Azóta megint fogyózok, pontosabban figyelek az étkezésre. De mostmár ésszel! Most vagyok 61 kiló. Mások szerint nagyon jól nézek ki. Lapos a hasam, vékony vagyok. De nem csontkollekció.
2010. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
képet mutatsz magadról? akkor eldöntjük sovány vagy-e ;)
2010. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
képet
2010. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha jól érzed magad, és nincs egészségi bajod akkor maradj ilyen

ne másoknak akarj megfelleni hanem magadnak, ha te így érzed jól magad akkor tarsd

2010. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cass90 ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van. Pont jó, nem túl sovány. (Én is hasnonló voltam régebben, de senki fejében nem fordult meg, hogy vészesen sovány lennék) Most már talán igen, bár nem hiszem.
2010. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2010. aug. 17. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!