Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek edzessel fogyni de...

Szeretnek edzessel fogyni de felek hogy akkor a mellembol is le megy. Sok olyat lattam akinek ugyanugy nagy volt a melle es nem mű! Nekem mindenkepp le menne? 90c-s mellem van most 17 evesen

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkati kérdés, hogy kinek mennyi megy le belőle. De mivel zsírszövet az is, általában szoktak belőle fogyni valamennyit. Én 80B-ből lettem 75A, 12 kiló fogyással. De ez nem azt jelenti, hogy veled is így lesz, pláne, hogy eleve nagyobb méretről indulsz.
2021. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
A körméretnek semmi köze a mell méretéhez, az a törzsed mérete, ha fogysz, akkor értelemszerüen onnan is megy le - tehát ha 90c-röl 70c-re fogysz, a melled még inkßabb nagyobbnak fog tünni, mint most.
2021. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

A mell jelentős része zsírszövet.

Ha nem 1-2 kilót fogysz, szinte lehetetlen, hogy semmi ne menjen le belőle... az meg, hogy főleg onnan megy le, vagy először onnan megy le, vagy utoljára onnan megy le, az alkati kérdés, genetika, mindenkinél más.

2021. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt ilyen szerencsém hogy menjen le belőle, 20 kg-s fogyás és maradt a D-s kosár

tényleg genetika kérdése

2021. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
21%
Csak attól függ, hogy eleve mekkorákat örököltél. Aki nagy csöcsöket örökölt, az fog fogyni belőle, akinek kicsi ,idővel még kisebb lesz...
2021. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

17 évesen még bőven nőhet a melled, szóval ha most le is fogysz B kosárra, az később simán lehet még C.


Amúgy nem hátrány a kis mell, én jobban örülnék B méretnek, pedig nekem D van.

2021. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Főleg a hormonháztartásod dominánsabb elemein múlik, az ösztrogén okozza talán a mellméretbeli növekedést (fogamzásgátló tabletta szedésekor ezért lesz hirtelen pozitív változás a melleket illetően).

Függ a testalkatod arányaitól, ha alapvetően a zsírfelesleg többsége a csípődön, fenekeden, combodon van, tehát körte vagy (mint a nők 70%-a), akkor nagy valószínűséggel nem marad meg a C-s kosarad.

Általában a nők mellről fogynak először, hiszen a legtömörebb zsírréteg és folytonos mozgásban van. De ha alma alkat vagy, vagy fordított háromszög, elég nagy eséllyel marad a méret.

Hormonok, genetika ilyesmi. Nagyobb mellhez - ugyan nem törvényszerű - de nagyobb törzs és mellkas is társul, ezt is érdemes figyelni.

2021. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!