Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó fogyókúra módszer...

Ez jó fogyókúra módszer szerintetek?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy szerintetek ha így csinálom akkor fogyhatok e?

naponta 1500kalóriát osztok be magamnak,


az a baj hogy nem szeretem amikor megvan írva 1-2 hétre hogy mit egyek, szeretem magamnak kiálmodni amit akarok nagyjából 1-3 napig maximum.


reggeli: általában 2-3 tojás, zabkása,


tízórai: választott gyümölcs,


ebéd: épp ami főzve van, pulyka daràlt húsból spagetti, csirkemell pörkölt, csirkezúza pörkölt, pulykafelsőcomb pörkölt, lencsefőzelék.

csak annyi hogy köretként pl eszek bulgurt, kölest, párolt zöldséget,


uzsonna: pár darab nyers zöldség,( uborka, karfiol, zeller,


vacsora: abonett, sonka, light sajt, tükörtojás.


és beiktatok napi 1óra kemény edzést kb vacsora előttre.


szerintetek ha ezt csinálom akkor fogyhatok így?

természetesen cukor,liszt,péksütik, semmi ilyesmi.



2021. febr. 18. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha eddig nem mozogtál akkor talán még simán azzal is fogyhatsz de persze fontos hogy ne egyél össze mindent (ami meg is lesz ez alapján). szerintem nem sok ez a kalória bevitel ha ennél lentebb adsz és éhezel koplalsz akkor rosszabb lesz. Szerintem ez így szépen arányosan van elosztva de csak abból indulok ki hogy en 169 cm vagyok 56 kilóval és amikor számolgattam nekem is 1600 kcal körül jött ki a fogyasztásom.(úgy értve hogy nem fogyóztam hanem alapból verébétkű vagyok ahogy szüleim mandanák)

Szóval szerintem egyelőre ne csökkentsd. Ha majd egyáltalán nem megy le egy deka sem akkor érdemes mással próbálkozni de kétlem hogy ettől ne sikerülne fogyni plusz ne ijedj meg ha egyszercsak nem fogysz ha erősítesz is mellette mert izmibb is leszel és az ugye plusz súly. Hajrá!

2021. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
#5-os: milyen gyakorlat az a paprika Jancsi?
2021. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
A kelj fel jancsit még el tudom képzelni párban 😀 az egyik üt, ha fel tudsz tápászkodni, akkor te jössz 😀 egész addig püfölitek egymást, amíg vki nem tud felkelni 😀
2021. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok. Én a kalória bázis nevű alkalmazást használtam és érdemes lenne kipróbálnod nekem nagyon tetszett! Mindent feljegyzetelhetsz bele a sportot is plusz beállíthatod a célsúlyt célidőt stb. És kiszámolja nyilván nem halálpontosan hogy mennyit ehetsz, miből mennyit szoktál bevinni stb
2021. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
A karfiolt és a zellert hogyan eszed nyersen? Nem kemények?
2021. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

énis a kalóriabázist használom :) míndig fentmarad valamennyi kalória :) van hogy nem , de alt. fentmarad vagy 200,

sose lépek túl semmit,es probalom a szénhidrátot csökkenteni :)

a paprika jancsi, youtubon láttam johnny V, kardió edzésében,

olyan terpesz ugrás oldalasan :) eléggé megmozgat :)

2021. febr. 18. 18:35
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
A lehető leghosszabb irányba haladsz a YouTube val meg a kalóriabázissal. De sok szerencsét 😀
2021. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
#17-es: igazad van :D
2021. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat nemtudjuk a korod, magassagod, sulyod. A feherje kevesnek tunik. Turmixal is megoldhatod a gyumis meg a zoldseges kaja melle. Amugy sztem teljesen jo. Nem kell ehezni ahhoz h fogyj. Foleg napi 1 ora edzessel.
2021. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
79%
A paprikajancsi gondolom a jumping jack. Hogy akarod 5 percen át csinálni? Ha rendesen csinálod, már 2 perc után meghaltál. Meg fekvőtámasz 5 percen keresztül? Még viccnek is gyenge.
2021. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!