Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz hogy diétánál (kalória...

Igaz hogy diétánál (kalória deficitnél) az alapanyagcsere alatt kell enni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2021. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor is ha napközben aktív vagyok és edzeni is szoktam?
2021. febr. 18. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2021. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem. Nekem a kalkulátor 1900-at számolt súlytartáshoz, az alapanyagcserém kb. 1400 kcal volt. Átlag 1500 kcal-val fogytam le. És én nem is edzettem akkor még, bár elég aktív voltam, nem csak ültem egész nap.
2021. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség alatta enni. Hogyha az alapanyagcserédet eszed, akkor is fogyni fogsz. Nap közben próbálj aktív lenni, például sétálva menni mindenhova, vagy edzeni egyet, tornázni, futni. Sőt ha mozogni mész, én azt mondom még többet is ehetsz mint az alapanyagcseréd, csak csináld is meg rendesen akkor azt az egy órás, vagy fél órás edzést
2021. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Az alapanyagcsere alatt TILOS enni! Kb. annyit ehetsz, amennyi az alapanyagcseréd, vagy kicsit többet + annyit mozogj le, hogy az alapanyagcseréd alá kerülj, ha kivonod az elégetett kalória mennyiséget a bevitt mennyiségből, ezt jelenti a negatív energiamérleg.
2021. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alapanyagcsere alá nem érdemes menni, mert akkor raktározni fog a szervezet és biztosan nem indul meg a fogyás. Kalóriadeficit kell, ami mozgás függvényében változhat. Nekem pl. 1200 kalória körül van az alapanyagcserém, minden nap 40 percet kardiózok (futás/ellipszis/taposó) és 1400 kalória körül érdemes ennem a fogyáshoz, 1600 körül a súlytartáshoz. 170 cm vagyok és 51 kg.
2021. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!