Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Napi...

Rsturbo1981 kérdése:

Hogyan tudnék fogyni? Napi étrendem ,reggeli 2 vajas zsemle valamilyen felvágottal kb 5dkg-nyi ,tizórai semmi,ebéd semmi,uzsonna semmi,vacsora általában legkésőbb 18-órakor szoktam,akkor kb 4deci leves és egy tányér második normál adag,többi lent...

Figyelt kérdés
annyi kb ,mint a menzán szokott lenni, ha utána nassolok ,akkor általában sós mogyorót 100g szoktam megenni,de nem minden nap,folyadék bevitel reggel 2kávé, napközbe,ha meleg van,akkor 6db 0.33l colát meg kb 1l víz ,ha hidegebb van beérem 2 colával is egész nap,néha gyümölcs,csoki,fagyi is befigyel az étrendbe.Erős fizikai munkát végzek (kertépítés) dohányzom ,alkoholt egyáltalán nem fogyasztok semmilyen formában rá se tudnának venni.A lényeg tavaly tavasszal kezdődött sunyi módon elkezdtek rakódni a kilók kb 20kg szedtem fel 1 év alatt, 2 számmal nagyobb nadrág kell,soha nem voltam vékony alkat kb 90kg 178cm ,de most ,csak jönnek felfele a kilók úgy ,hogy nem változott semmi,se az étkezésben, se a mozgásban .Azt leszögezném tudom ,hogy nem jól étkezem és több vizet kéne innom cukros üdítők helyett ,de így megy ,már 20 éve.

2021. febr. 20. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Azt leszögezném tudom ,hogy nem jól étkezem és több vizet kéne innom cukros üdítők helyett ,de így megy ,már 20 éve


Ha tudod, akkor mi a kérdés..? Napi ötszöri étkezés, cukor, mogyoró, csoki, fagyi elhagyása. Hajrá!, menni fog

2021. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad magadnak. Több vizet kéne innod cukros üdítő helyett és nem este bevacsorázni aztán nassolgatni, hanem ebédelni és vacsorázni is normál adagokat. Azért nassolsz meg cukrozol mert kell az energia. A két szendvics nem fog eleget adni estig.
2021. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

100g földimogyoró: 640 kalória

6*0.33 kóla: 840 kalória


Egy átlagos munkát végző férfinek a kalóriaigénye 2000 kalória, vagyis te ezzel a két nassolós tétellel bevitted egy átlagos felnőtt kalóriaigényének 75%-át. Erre jön még rá minden amit eszel, plusz a csoki stb.


Nem csodálom, hogy hízol.

2021. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de,miért ,csak tavaly óta hízok?,4 éve volt egy időszak ,amikor meg elkezdtem fogyni és ugyan így étkeztem meg mozogtam ,jó aláírom ,akkor nem coláztam helyette energia ital volt.
2021. febr. 20. 14:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Öregszel.
2021. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. az lehet,mert ,hogy fiatalabb nem leszek az is biztos ,39 évesen,vagy a kovid-tol nem lehet? :)
2021. febr. 20. 14:50
 7/17 A kérdező kommentje:
hogy lehet lemérni hány kalóriát égetek 1 nap alatt?
2021. febr. 20. 14:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Idősödve lassul az anyagcsere
2021. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet lemérni hány kalóriát égetek 1 nap alatt?


sehogy. tervezd meg a kajálásodat, lődd be valahová a kalóriaszükségletedet - vannak a neten kalkulátorok -, figyeld meg, hogy fogysz-e, ha nem, akkor korrigálni szükséges

2021. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Nagyjából 25 és 35 között szokta az embert utolérni az anyagcseréje.


Egyél több zöldséget, fehérjét, és csökkentsd a cukrot és a szénhidrátot.


Az üdítőket nem csak a tested, de a fogad is bánja...

2021. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!