Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik lenne a jobb megoldás?

Melyik lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

80/C-s melleim vannak. A hasamon van felesleg (160 centi vagyok 59 kg.) Ha elkezdek fogyózni/rendszeresen edzeni, akkor értelemszerűen a mellemből is lemegy. Viszont sajnálnám ha kisebb lenne.

Kezdjek el edzeni, fogyjak le, mind a kettő, esetleg egyik sem?

Tanácstalan vagyok és nem vagyok jártas ebben a témában.

(Naponta 20 percet sétálok, reggelente egy kis "ébresztő" gyakorlatot csinálok. De nem sportolok semmit ezen kívül.)



2021. febr. 22. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

59 kg, hova akarsz már fogyni?!?!


Inkább sportolj..!

2021. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel meg a melledből is, ha fogysz, de nem törvényszerű. Amúgy meg ha fogysz hasból, jobban érvényesülnek a melleid. Ennél többet nem tudok mondani, neked kell eldöntened, hogy tetszenél magadnak jobban.
2021. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Szerintem se fogyásra menj, inkább szedj vissza egy kilót, hogy kerek 60 legyen a súlyod. És kezdj el edzeni, a zsírt átdolgozni izommá. Az sokkal jobban feldobja a külsőt, mintha csak simán leadnád. Persze, azért a nőies külsőt ne hagyd el :)
2021. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2021. febr. 22. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én először csoportos órákra jártam: trx, kettlebell, köredzés.. Fogytam is sokat, de sajnos a melleimet is lefogytam:(. Aztán a ba hagytam a csoportos órákat és egy kicsit meghíztam megint, így el akartam kezdeni újból mozogni: elmentem konditerembe, heti egyszer pedig személyi edzőhöz. Úgy állítottuk össze az edzés tervet, hogy például mellizomra csak egy gyakorlatom van a héten és ennyi. Szépen formálódott az alakom, és! A mellem is megmaradt! Régen köredzésen csináltunk fekve nyomás meg húzódzkodásokat.. Stb, de szerintem egy nőnek felesleges ennyire megedzeni a mellizmát. Még ez a kis hízás fogyás jól is alakult, mert a mellém visszajött, ugyanakkor vékony is vagyok:)

Tehát én ajánlom hogy keress fel egy személyi edzőt, aki olyan programot állít össze neked, amivel megőrizheted a nőies alakodat, de ugyanakkor karcsú formás is leszel:)

2021. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!