Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik elérték a céljukat;...

Akik elérték a céljukat; milyen gyakran tartotok csalónapot?

Figyelt kérdés
Szükségetek van rá egyáltalán? Vagy nem is csalónap, inkább nap mint nap a 80/20 elvét kővetitek?

2021. febr. 22. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Hetente
Havonta
Heti 2x
Havi 2-3x
Nincs azokra a kajákra szükségem.
Csak jeles alkalmakkor.
Napi szinten beépítem amit megkívánok, pl ebéd mellé 4 kocka csoki.
50 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Milyen az a 80/20 elve?
2021. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy 80%-ban jól kajálsz. Szóval nem görcsölsz rá hogy minden tökéletes legyen, de nagyjából tartod azt az étkezést amivel lefogytál.
2021. febr. 22. 09:42
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem inkáb 2 havonta 1-2 nap. De az sem full félre kajálás, meg mértéktelen zabálás, inkább olyasmi, hogy napközben betolok 2 túrórudit, vagy megeszek egy sütit, vagy megeszek egy rántott valamit, amit amúgy nem fogyasztok. Ez legtöbbször hétvégére esik, hétfőtől megy minden a rendes kerékvágásban.
2021. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
nem csalónapozni kell, hanem ésszel diétázni
2021. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Hetente 2x tartok olyan napot, ami plusz kalóriás és 3-4x olyat, ami kicsit mínuszos.
2021. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem nevezném csalónapnak vagy csalóétkezésnek, mert ha megengedek magamnak valami extrább dolgot, az is valamennyire egészséges, belefér az életmódomba. pl. Nicks vagy Torras csokik, Szafi muffin, kakaós csiga, tortilla pizza. Olyan soha nincs nálam, hogy rendes pizzát, hamburgert, fánkot stb. eszem. Vannak olyan ételek, amiket szerintem soha többé nem fogok tudni megenni, anélkül, hogy rossz érzésem lenne, úgy meg nem éri meg. Kb. 2 éve tartom a súlyom 170/50
2021. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha valami egészségtelen, miért kéne egy kicsit is ennem belőle? Sosem értettem ezeket a csaló napokat. Én a rendesen vagy sehogy elvet vallom.

Mi hiányzik? Édesség? Miért nem sütsz magadnak sütit tojás és cukor nélkül?

2021. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

Miért kellene csalónapot tartani? :D


Ha NORMÁLISAN fogysz le, életmódváltással, mindent ehetsz ugyanúgy.


Javaslom Stephanie Buttermore "All-in-Method"-videóját ;)

2021. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Aki lepontoz, ugyan fejtse már ki, hogy mivel nem ért egyet. Nem ez lenne a lényeg, hogy érvek és ellenérvek találkozzanak? Ennyivel nehezebb átgondolt, érvekkel alátámasztott véleményt megfogalmazni, mint nyomkodni a dislike gombot, mint egy bazári majom?
2021. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 Tudom hogy nem nekem szólt, nem én voltam amúgy
2021. febr. 23. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!