Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » YouTube legjobb alakformáló...

YouTube legjobb alakformáló videói?

Figyelt kérdés
Linkelnétek nekem olyan videókat amiket ti a legjobban szerettek női alakformálás cèljából? Teljes test/ minden testrész érdekel, a legjobb az lenne ha kezdő videók lennének.
2021. márc. 1. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
A fogyás leginkább az étrenden múlik, tehát azt kellene rendbe tenned, ha fogyni akarsz.
2021. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az is megvan. Tartom is, eddig inkább erőnléti feladatokat végeztem minden nap, meg sétáltam, most szeretnék kiemelt figyelmet fordîtani arra hogy ne csak vékony legyek, hanem formás is
2021. márc. 1. 09:16
 3/11 anonim ***** válasza:
2%
Sok sikert hozzá, lehetőleg YouTube nélkül.
2021. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem sok lehetőségem maradt így, hogy minden konditerem, meg csoportos dolgok zárva vannak, amugy sem tudnám most ezeket megfizetni. És sajnos nem értek hozzá, hogy magamtól csináljam
2021. márc. 1. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Diéta alatti mozgás/izommunka elsősorban az izmok katabolizmusát akadályozza meg, tehát arra jó hogy ne veszíts az izomtömegedből. Azt ne várd, hogy a diéta végeztével izmosabb leszel mint voltál. Legjobb esetben is ugyan annyi izom lesz rajtad, mint volt. Tehát diéta alatt az a fő lényeg, hogy minden izmot átmozgass, mindegyiknek megfelelő terhelést adj. Emiatt nincs szükség semmilyen speciális edzésformára, keress olyan gyakorlatokat amikkel minden izmot meg tudsz edzeni (nem egyszerre, az nem kivitelezhető, hanem egymás után több gyakorlatban). Nem tudom hogy milyen eszközök állnak rendelkezésedre, de ha igazán jó eredményt szeretnél elérni, akkor mindenképp szükséged lesz súlyzós edzésre, otthon vagy edzőteremben, mivel több olyan izomcsoport is van amit nem lehet saját testsúllyal eléggé leterhelni, főleg, ha már edzett valamilyen szinten az ember.
2021. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#09.16 Fogyás alatt nem nagyon fogsz izmosodni, esetleg az elején kicsit. Hogy mégis mozogj diéta közben, arra jók a Youtube-videók. Ha sikerült leadnod a zsírt, utána jöhet az izomnövelés. De az Youtube-videókkal nem nagyon fog menni, jól összeállított edzésterv kell, és megfelelő étkezés. (1-es vagyok)
2021. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Popsugar Fitness csatorna, különböző típusú és hosszúságú videók vannak, nagyon ajánlom.
2021. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Chloe Ting
2021. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Christine Salus edzéseit ajánlom! :)
2021. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!