Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok. 168 cm...

20 éves lány vagyok. 168 cm és 55 kiló. Valamilyen módszer fogyáshoz?

Figyelt kérdés

5 kilót szeretnék leadni :))


Köszönöm.


2021. márc. 2. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyen adatokkal nem szabad fogynod, így nem is adok tanácsot. Amúgy több ezer ilyen kérdés van a GYK-n, szemezgess!
2021. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene fogynod.
2021. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, h az a felesleg is ami van rajtam mind a hasamra koncentrálódik :(((
2021. márc. 2. 15:06
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

55 kilosan egy deka felesleg sincs rajtad.

Azert erzed maximum magad husisnak, mert nem vagy izmos, nem sportolsz, puha vagy.

Kezdj el sportolni, egyel egeszsegesen, de ne fogj szigoru dietaba, nem kell.

2021. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

És most mit vársz?


Itt 10 emberből 9 azt fogja mondani, hogy nem vagy kövér, a tízedik meg majd privátban kér tőled meztelen képet....


Ha nem tetszik a skinnyfat, akkor sportolj. Az épít rád némi izmot, meg az agyad is rendbe teszi.

2021. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nincs rajtad felesleg, csak szimplán izmod nincs.


De javaslom egy pszichológus felkeresését, mert ebből gondok lesznek - ugyanis azt a "zsírt" 5 kiló mínusz után IS látni fogod magadon.

2021. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A “keress pszichologust” tipusu valaszok irogatasat felejtsuk mar el. Voltam mar 50kilo es szimplan jobban tetszett, csak nem tudom, h hogyan juthatnek el oda. Aki csak odaig jut el, h pszichologust ajanlgat az inkabb legyen szives csondben maradni. Kossz
2021. márc. 2. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Én 170 cm vagyok jelenleg 57 kg.Voltam 55 is meg 50 is,52 kg-val tetszettem magamnak legjobban,de màr nem tudom tartani.1200-1400 kcalt ettem,vegetárianus voltam,napi 2-3 csésze fogyasztó teàt ittam,nem sportoltam de minimum naponta 2 óràt sétàltam.Rendszeresen jàrtam nyirokmasszázsra meg kavitációs zsírbontásra.Lehet valaki szàmàra ez anorexia,de nem voltam kórosan sovàny,és nem is csinàltam betegesen,akkor az volt a fontos,hogy hány kg-t mutat a mérleg.
2021. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne keress, de ne nyávogj, ha majd nem menstruálsz, meg állandóan fázol és hullik a hajad.
2021. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem sem kell fogynod. Ha hasról szeretnél, én hasizmot ajánlanám, de nem szükséges sztem
2021. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!