Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél év alatt kb hány kilót...

Fél év alatt kb hány kilót lehet fogyni?

Figyelt kérdés

68 kg 165 cm, kb 10-13 kilót szeretnék leadni szeptemberig.

Ez lehetséges? És ha igen, mit javasoltok, milyen edzéssel?



2021. márc. 2. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez reális cél, nem is túl nehéz.
2021. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Leginkább az étkezés számít, de ajánlom Pamela Reif videóit. Nekem beváltak :D
2021. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen reális cél. A legfontosabb a kalóriadeficit. Ha az megvan, sporttal több oldalról is rá tudsz segíteni. Legoptimálisabb heti 2-3 erősítés (de ez valóban intenzív, enyhe izomlázzal másnapra), plusz akár minden nap kocogás, vagy erőltetett séta (ha nem tudsz futni). Minél hosszabban csinálod ezt a 2 utóbbit, annál jobb (ésszerű határokon belül, nyilván). Illetve ha alapvetően minden nap sokat mozogsz, sétálsz, aktív vagy. Az edzések ritkán emésztenek fel rengeteg energiát, ahhoz már edzettnek kell lenned. Viszont ha minden nap aktív vagy, az jelentősen megnöveli a mindennapi energiaszükségletedet, így könnyebb deficitet tartani.
2021. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Bőven reális, ebbe belefér néha egy-egy csalónap is. Túl keveset ne egyél, az sem jó. Fehérje, zöldség, gyümölcs, folyadék ezekből fogyassz sokat.

Én is Pamela Reif edzéseit tudom ajánlani. Heti 5x1 órát szoktam rászánni, plusz az étkezésre figyelek, így fogytam nyár vége óta 12 kilót, ami kb hasonló a te célodhoz. Sok sikert :)

2021. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
#3-mas: hogyan lehet kiszámolni a kalória deficitet?
2021. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Amit az 5-ös kérdezett engem is érdekelne😅

2021. márc. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!