Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 166 cm 61 kg normál súlyának...

166 cm 61 kg normál súlyának számít?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a BMI, meg a Gyerek BMI szerint is oké, de régen voltak ezek a fejlődési táblázatok a múlt században és azok szerint több a súlyom, mint a magasságomhoz kéne. A BMI is azt szokta írni, hogy van rajtam 2 kg az ideális őz képest, de én inkább 5-10 kg-t látok.

Olyan, mintha nem úgy fogynék, mint kéne. Amikor duci voltam, akkor is látszott pár helyen a csontom, na azok most jobban kiállnak, de még mindig nagy fenekem van, duci a hasam, nagy a combom és úgy nézek ki, mint akit valami fura körző-vonalzó technikával rajzoltak volna, szóval nem tetszenek az arányaim.

Úgy gondoltam addig szeretnék fogyni, míg lapos nem lesz a hasam és vékonyak nem lesznek a lábaim, de nem tudom, ha elvileg normális a súlyom, akkor miért nem azok már most. Illetve van olyan, hogy valaki akárhány kg, mindig kövér marad látszatra?


2021. márc. 3. 13:13
 1/6 anonim válasza:
80%
A biosz tkm szerint egészséges vagy.
2021. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen jó vagy
2021. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Egészségesnek egészséges, átlagos a súlyod. De megértelek hogy nem gondolod tökéletesnek mert mindenkinek más a testalkata,csontozata, ahogy eloszlik rajta.

Pl én vékony vagyok,most arányos,de ha elkezdek hízni az nem mellre, fenékre megy hogy csinos legyek:/ hanem pl a derekam vastagabb lesz.

Szóval azt tanácsolnám hogy figyelj oda az étrendre és mondjuk egy kicsit fogyj zsírból(szálkásodj) aztán szedj fel izmot hogy formás legyél

Remélem segítettem kicsit^^ 16/L

2021. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én már most formás vagyok (igaz, nem vékony, csak néhol), de utálom. Konkrétan így deréktól térdig utálom magam, ha a csílőm a medencémnél lenne a legszélesebb és utána keskenyednék a térdemig, az tetszene, de vannak ilyen hip-dipjeim, amik miatt vaskos vagyok és tudom, hogy azok annyira nem eltűntethetők, de pár kg leadásával talán kevésbé lenne feltűnő a vaskos combom.

A másik, hogy a családom szerint már így is túl sovány vagyok, amiben szerintem nincs igazuk, de a korábbi alakommal ilyen becenevem voltak, hogy "Fóka" "Fehér Bálna", "Duci-buci", "Popsi" meg így évek óta hetente 2-3* megnézi mindenki ki, hány kg és elegem volt, hogy mindig az volt, hogy "jé, de nehéz vagy" most meg hallgathatom, hogy "hogy a franc a vagy csak 61kg, ha ennyit eszel vacsorára?!" és szidnak, hogy igazságtalan a genetikám/nem eszek eleget (ok se tudják eldönteni😂)

2021. márc. 3. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sportolj, attól lehet, hogy formásodsz. Valami olyan, ami megdolgoztatja a lábakat is és élvezed. Erre én nem kezdenék semmi brutális diétát.
2021. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
71%
Teljesen oké vagy
2021. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!