Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért undorítò egy kövér nő?...

Miért undorítò egy kövér nő? Motivációra van szükségem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,miért undorítò egy dagadt nő. Mindenem adott a jó alakhoz,rengeteg tornagépem van otthon,tudok kalóriát számolni,elméletben minden meg van,amiba jó alakhoz kell,de nem bírom rávenni magam,hogy elkezdjem. Mástól kell hallanom,mit gondolnak az emberek,ha meglátnak. 156 cm,105kg 30 éves nő. Köszönöm
2021. márc. 5. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
36%
Nekem ez az alját jön be :)
2021. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
72%
Van akinek bejön, de ritka...
2021. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim válasza:
84%
Nem mondanám hogy undorító hanem inkább úgy fejezném ki magam hogy nem szép. De ez is emberfüggő, valakinek tetszik valakinek nem, valakinek jól áll egy kis plusz valakinek nem. De egyébként edzés mindenkire ráfér ha vékony vagy ha egy kicsit kövérebb is, egészségnek jót tesz. Ha motiváció kell gondolj arra hogy egy életed van, hozd ki belőle a legtöbbet. Ha meg mindened adott akkor vágj bele. Egy ilyen kisebb nagyobb átalakulással akár az életedet is megváltoztathatod a jobb felé. Hajrá :)
2021. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
91%
Az a kisebb probléma, hogy sokaknak nem jön be. De ezek szerint magadnak sem, ennek nagyobb motivációnak kellene lennie. Ha még ez sem, akkor gondolj arra, hogy ez a nagyjából 50 kiló felesleg mennyi betegséghez vezethet. Ez nagyon sok. Még fiatal vagy, de így is hajlamosít rengeteg problémára, cukorbetegségre, magas vérnyomásra, érrendszeri betegségekre. Ezeket nyilván senki nem kívánja magának, de egyedül te tehetsz ellene. Elkezdeni a legnehezebb, de ahogy jönnek az eredmények, egyre könnyebb lesz.
2021. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
92%
3-as: nem "kis plusz" az, amiröl szó van, hanem jó 50 kilós túlsúly!
2021. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az emberben ösztönösen jelen van, hogy a kövèr az egèszsègtelen, mert rengeteg problèmát tud okozni a túlsúly. Egèszsègtelen utódokat meg senki nem szeretne. Szóval egy nagyrèszt ösztönösen jön, de ettől függetlenül sokan meg kifejezetten szeretik a húsos nőket. Èn azt mondom, ha te nem tetszel magadnak, akkor változtass. Ha viszont tèged nem zavar, akkor igazából semmi nem fog motivációt adni. Azzal viszont akkor számolni kell, hogy így jóval több betegsèged lehet, amik akár èvtizedeket elvehetnek az èletedből.
2021. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
66%

Nem írnék ilyet, mert bántó, de te pont ezt kérted.

Amikor ránézek egy kövér emberre, egy két lábon járó metabolikus szindrómát látok benne.

Igénytelennek, fegyelmezetlennek, élveteg embernek tartom.

Írom ezt pajzsmirigy alulműködőként, aki óriási önfegyelemmel tartja a súlyát.

2021. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
56%

A kövér embereknek van valamilyen furcsa szaguk. Nem az a tipikus testszag, elvégre a kövérség nem egyenlő az ápolatlansággal, nem izzadságszagra gondolok, és nem is arra amikor valaki nem fürdik rendesen.

Nem tudom mihez hasonlítani, talán egy régi, dohos szekrényre emlékeztet.

Mindenesetre, nekem a kövérekről leginkább ez ugrik be, és lehet bármilyen elragadó egy kövér ember, engem ez a fura szag taszít.

Az engem is zavar, ahogy a többiek is írták, hogy a kövér embereknek láthatóan semennyi akaraterejük, kitartásuk és fegyelmezettségük sincs, pedig ezek nagyon fontos tulajdonságok egy embernél.

Kivétel nyilván, ha egészségügyi probléma okozza a túlsúlyt, mert az egészen más téma.

2021. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy a mondás tartja: "Nagy test, nagy élvezet."
2021. márc. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim válasza:
65%
NEM undorító. Számomra szimplán abszolút nem vonzó, de volt olyan kollégám aki tudatosan molett nőket keresett párnak. Egyébként azt kifejezetten szoktam becsülni, hogyha egy testesebb nő magabiztos, határozott, csinos, és van önbizalma. Szóval szerintem amíg ezt mondogatod magadnak és saját magad nem fogadod el, addig a környezeted is jobban fenn fog akadni ezen.
2021. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!