Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen finom, de alacsony...

Milyen finom, de alacsony kalóriájú sütit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami viszonylag alap összetevőkből elkészíthető és a gyerekek is meg eszik.

2021. márc. 9. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt csinálom meg minden hónapban legalább kétszer, a gyerekek és nem diétázók is szeretik.


[link]


Én még fel szoktam dobni 1-1 marék fagyos áfonyával, ha épp van otthon.

2021. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Ezek undorítóak 😀 Én inkább maradok a tiramisunál, és finom társainál. 😀 Minek egyek olyat, ami nem ízlik? 😀
2021. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
93%

Joghurtos-gyümölcsös édességeket néznék. Ami kerülendő kalória szempontból, a cukor-liszt-olajos magvak kombinációja.

Én szeretem a narancsos kávékrémet (Stahl recept), citromkrémet (joghurttal, eritrittel, nagyon finom és üdítő) stb.

2021. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha fogyóznom kellene, akkor inkább ennék pici adagot, de finomat - mint valami "szuperegészséges-low cal" kutyulmányt...
2021. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Müzliszelet házilag: 2 nagy banánt villával összenyomsz, bele 13-14 deka finomszemű zabpehely. 15-30 percig állni hagyjuk, hogy megpuhuljon. Ízlés szerint mehet bele mazsola, aszalt gyümölcs, apróra vágott dió, kókuszreszelék, kakaópor, apróra vágott étcsoki. Ezek opcionális összetevők. A csoki meg a magvak nem annyira diétásak. Viszont se cukor, se édesítőszer nem kell bele. Ha minden alapanyagot összekevertél, sütőpapírral beterített tepsire kell kenni kb ujjnyi vastagon, előmelegített sütőben 10 percig kell sütni. Am nyersen is finom. Meg lehet a masszából kókuszgolyót is csinálni, akkor se kell sütni.
2021. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Fúj... Ez az utolsó... Nagyon undorító... Tuti hasmenés 😀 ilyen ökörséget életembe nem olvastam, banán, meg minden nyavalya... Sütőbe 😀
2021. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
7-es, minek válaszolgatsz itt, ha semmi értelmeset nem tudsz hozzáadni a témához?
2021. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Jav. 6- os.
2021. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Látom, a nullázós trollok akcióba lendültek... :_)))))
2021. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, hogy a cukrot datolyára cseréltem a sütikben.
2021. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!