Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek 20kgt Napont...

Fogyni szeretnek 20kgt Naponta mozgok futok tornazok Viszont az etkezest is egy ideje szerettem volna elkezdeni tudnatok javasolni termekeket?

Figyelt kérdés

Vettem teljes kiorlesu kenyeret

Cottage sajtot

Light sajtot

Paradicsom paprika uborkat

Afonyat almat

Halat

Miket szerezzek meg be?


2021. márc. 10. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy fogytam le 1 hónap alatt 86 kg-ról 72-re,hogy mindennap futottam 15-20 km-t.Egyébként ugyanúgy ettem mindent ami jólesett.Szerintem a sporton múlik.Ilyen mennyiségű mozgástól nem létezik,hogy valaki ne fogyjon.
2021. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát nem kell beszerezni, csak amiket szívesen megeszel. Bármilyen zöldség, hús megfelel. Nálam a hagymafélék, répák, cukkini, padlizsán, karfiol, fagyasztva zöldborsó, zöldbab, csirke mell/comb, sertés darálva és comb van. Ezekből levest, ragukat, sültet, rakott ételeket is lehet készíteni. Igyekszem minimális kenyeret enni, a szendvics/túró/tojás és persze főételek mellé minél több zöldséget eszem.
2021. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"az etkezest is egy ideje szerettem volna elkezdeni"


Eddig nem étkeztél??

Vannak az interneten elérhető alkalmazások, ahol ki tudod számolni a szükséges kalóriát és fehérje/zsír/szénhidrát összetételt és azok alapján tervezed az étrendedet. Vannak telefonra letölthető APP-ok, pl kalóriabázis, ahol mindezeket vezetheted is.

2021. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiségekkel, kalóriaértékekkel kellene ismerkedni. Teljes kiőrlésű kenyérrel, és áfonyával is lehet hízni, ha sokat eszel.
2021. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, a kaloriadeficit a lényeg. Viszont a teljes kiőrlésű kenyér lassabban szivodik fel, mint a sima, ezért később leszel éhes, kevésbé emeli meg a vércukorszintet, könnyebb vele a diéta. Egyébként rengeteg ilyen csoport van Fb-n tele mindenféle recepttel, instan is rengeteg ilyen oldal van, én ezekről a helyekről szoktam ötletet meríteni.

Gyakorlatilag mindennek elkészíthető a diétás változata. Tudsz pizzát készíteni turobol vagy karfiolbol, lángost cukkiniből. stb.stb.

Nyilván nem olyan, mint az igazi, de általában finomak. Csak egy kis kreativitás kell hozzá.

2021. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?Nem mindegy,hogy 40,vagy 16,mert azért másképp is megy,és működik a szervezet.
2021. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!