Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a súlyom nem változott de...

Roadkill kérdése:

Ha a súlyom nem változott de a kinézettem igen,az fogyásnak nevezhető?Vagy minek?

Figyelt kérdés
Szép jó napot mindenkinek :) 22 éves fiú vagyok és bevallom kövérecske:) Kb 3 éve próbálok fogyni de sose sikerült igazán mindig volt valami,na de most ez nem is fontos :) kb fél éve vettem súlyokat és súlyzózok meg azért oda is figyelek hogy mit eszek és hogy mennyit,annyi a lényeg hogy súlyom nem igazán változott de a test alakom igen,vagyis lejebb ment a hasamból is meg kicsit mindenhonnan és jobban is lehet érezni az izmot is,ez fogyásnak lehet felfogni vagy ez jó hír?Rendesem étkezem és elég folyadékot is iszogatok :) Válaszotokat előre is köszönöm,további szép napot :)

2021. márc. 11. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A centiket nézd, ne a kilókat, sokkal jobban látszik úgy a változás!!
2021. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsírból veszítesz, de izmot növesztesz (plusz némi csontsűrűség- és vérmennyiség növekedés), akkor nem igazán fog látszódni a mérlegen a változás, viszont attól még fogysz.
2021. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Valószínűleg fogytál és szedtél fel mellé izomtömeget is, ezért maradt ugyanannyi a súlyod. Szerintem mindenképp jó hír.
2021. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen pozitív amit magadon tapasztalt ! :)


Ezt testkompozíció változásnak hívják. Egyszerre égetsz zsírt és szedsz fel izmot. Igazából a fogyás mint cél vagy kifejezés nem a legjobb. Ugyanis aki fogyni akar igazából csak zsírraktáraktól szeretne megszabadulni. Az izom az jó, abból minél több kell, mert az adja a formát :)


Igazából csinálhatod úgy, hogy lejeb viszed a kalóriákat, és csökkented a testsúlyodat. Ekkor lassabban nő az izom, de gyorsabban megy le a zsír.


Illetve működőképes megoldás az is, ami jelenleg veled történik. Kb annyi kalóriát viszel be, amennyi a testsúlyod fenntartásához szükséges. Nem többet és nem is kevesebbet. Ekkor szedsz fel izmot, és égetsz is el zsír. Persze ha egyszerre csinálod akkor mind a kettő lassabban megy, de a végeredmény azonos. Azt viszont nem tudom, hogy az elérési idő is azonos-e, erre talán válaszolni fog, egy nálam okosabb ember :), de én úgy gondolom, hogy igen.

2021. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint úgy érzem, hogy leszálkásítasz pl, és utána állsz neki izmosodni, az nem tudom, hogy gyorsabb-e mintha egyszerre csinálnád a kettőt . 4. voltam :)
2021. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják előttem. Hogy mit mutat a mérleg, sok mindentől függhet. A tükör a valós.
2021. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Akkor folytattom amit idáig csináltam :) Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,akkor ez jó hír :D Aki szeretne még nyugodtan válaszolhat,szeretek olvasni :D
2021. márc. 11. 13:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én sem fogyok mégis látom a tükörben hogy átalakult a testem.Nem foglalkozok a kilókkal különösebben hisz a cm a lényegesebb.Ha izmos vagy akkor jobban nézel ki és ez a lényeg
2021. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én először fogytam 9kg-ot 1 év alatt amikor nem edzettem, utána elkezdtem edzeni és 10kg vissza jött, de kb -15 cm lement a hasamból az 1 év alatt ami hihetetlen számomra (amikor szedtem vissza a kg-kat, centiméterekben akkor is fogytam)😊 én már nem is a kilókat nézem leginkáb, hanem inkább a centimétereket, hidd el sokkal többet ér:) Soha ne add fel, sikerülni fog, a változásért tenni kell, Hajrá Hajrá!
2021. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást és nagyon örülök hogy nektek is hogy sikerült :D De szerintem én se fogom már a kilókat számolni most már,ha 107 kg vagyok akkor hát annyi vagyok :D Köszönöm mégegyszer mindenkinek :D
2021. márc. 11. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!