Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt hogyan fogyjak?

Szoptatás alatt hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Kb. 5 kg felesleg van már csak rajtam, illetve szeretnék izmosodni egy kicsit. Milyen kalóriabevitel(tudom, hogy ez sok mindentől függ)/étrend, mozgásforma ajánlott, amivel fogyok, de a tej mennyisége nem csökken? Egyéb tippek, tanácsok is érdekelnek.

2021. márc. 11. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Étkezz úgy ahogy eddig is, és sok sok folyadékot igyál. Diétázni szoptatás alatt nem ajánlott, esetleg a szénhidrátot próbáld elhagyni, de ne teljesen mert a szoptatás energia nélkül nehezen megy.


Én pl szoptatás alatt inkább csak nagyokat sétáltam, a délutáni alvás a gyereknek rendszerint a baba kocsiban történt, amíg aludt én kB körbesétáltan egész pestet. Gond nélkül lement a maradék ami rajtam volt, pedig én 12 kg plusszal mentem haza a kórházból.

2021. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne fogyózz, kb. 500 kcal plusz energia szükséges a tejtermelődéshez. Táplálkozz egészségesen, változatosan, az a néhány plusz kiló magától le fog menni a szoptatás végére, ha mégsem, akkor utána szabad csak fogyózni.
2021. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Várj még vele. Étkezz változatosan aztán ha nagyobb lesz a pici majd leadod :)
2021. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!