Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bárki lehet hosszú távon...

Bárki lehet hosszú távon egészségesen vékony? Vagy egyes embereknél ez egy életen át tartó fogyókúrát, kalória deficitet feltételez?

Figyelt kérdés

Karcsú, szép alakra gondolok. Átlag nőnek reális cél ez?


[link]


[link]



2021. márc. 15. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ez egy 10/10-es alak, de ha nem vagy genetikailag ilyen, ne is akarj az lenni, nem mindenki számára reális, elérhető. De szintúgy nem mindenki számára vonzó
2021. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A kalóriahiány fogyást eredményez, tehát nem lehetsz huzamosabb ideig ilyen állapotban, mert ha elfogy a tápanyagtartalékod, meghalsz. Ha elérted a vágyott testsúlyt, pont annyit kell enned, amennyire a szervezetednek szüksége van, így fogod tartani a súlyod.

Hogy el tudsz-e érni olyan alakot, mint a képen látható nők, nem tudom, mert nem ismerem a testi adottságaidat. Ne másokhoz viszonyítsd magad, hanem a saját lehetőségeidet igyekezz kiaknázni.

2021. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy mondod , van akinek alapból ilyen az alkata ,hozzáteszem az első képen lévő hasfal azért nem jellemző,esetleg kamasz lányoknál láttam ilyet sport és diéta nélkül. A második egy simán vékony nő ,ebből sok van. Ha te hízékony vagy ezt csak sporttal ,és ha nem is diétával,de folyamatos odafigyeléssel tudod megtartani .

Nálam pl a kockás has megtartása annyi lemondással járt ,hogy tartottam pár hónapig aztán meguntam, még mindig egészségesen étkezve,sportolva fel is jött olyan 0,5-1 centi háj a hasamra .

2021. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem allando fogyokura, hanem eletmod. Valoszinuleg nem mekis kajal meg csulokporkolton el a csajszi. Valamit valamiert. Pluszban genetika, van aki barhogy probalkozik, de sosem eri el ezt a testalkatot.
2021. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez testtípustól függ. Elérni bárki eltudja, de élethosszon fenntartani már nem mindenki. Egyszerűen aki erősebb testalkatú, annak embertelen munka, míg aki vékonyabb alkatúnak született, az minimális munkával marad ilyen.


De ha valaki ezt a testtípust nehezen éri el ne csüggedjen, ő valószínűleg könnyebben tud izmot felszedni (akár nő akár férfi) . Ez azt jelenti, hogy edzéssel kerekebb, jobb formát tud elérni.


És akkor melyik a jobb ? Ez ízlés kérdése, mindkettő nagyon jó és egészséges testforma tud lenni. De célszerű elfogadni, amilyenek vagyunk és az adottságainknak megfelelően megtervezni az edzéseinket. (azért írom ezt ide mert én évek után most jutottam el ide, hogy elfogadom)


Én vékony testalkatú férfiként írok. Régen rengeteget szomorkodtam amiatt, mert ilyen vagyok, és elkezdtem tenni azért, hogy egy nagyobb izmosabb ember legyek. De be kellett látnom, hogy ha magamhoz képest fel is szedek egy nagy tömeget, akkor sem ez a nekem való forma. De később szerencsére rájöttem, hogy bár nem lehetek nagydarab izmos kétajtós szerkény, szerencsére nem is kell, hogy az legyek. Cserébe én egy elég durván szálkás fizikumot, kocka hassal egész könnyen eltudok érni, és minden probléma nélkül fenn is tudok tartani. De cserébe nem tudok annyi izmot felszedni, mint egy normális genetikájú férfi. Ez van.

2021. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez

1. életmód

2. genetika (egyik barátnőm pl természetesen ilyen alkat, csomót eszik-alig mozog másik barátnőm meg folyamatosan diétázik és edz és akkor sem lesz ilyen sovány)

3. ne nézegess pinterestes meg ilyen-olyan képeket, mert a 99%-uk nem valós. Beállítás, póz, fény, a képek előtt 3-4 napos ön-éheztetés hogy ne legyen minimális puffadás sem, stb.

2021. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-ost kiegészíteném a magassággal, mivel minél magasabb valaki, annál karcsúbbnak néz ki ugyanolyan testösszetétellel.
2021. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!