Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy fogyókúra...

Hogy érjem el, hogy fogyókúra után ne lógjon a mellem annyira?

Figyelt kérdés
Valamilyen vitamin, testápoló vagy súlyzós edzés segíthet? Én is tudom, hogy sok minden műlik a genetikán és sok esetben megelőzhetetlen a változás. Tudtok tanácsot adni?

2021. márc. 17. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire vagy túlsúlyos. Lehet, hogy sikerül lediétáznod, de a bőröd ott fog lőgni, mert a znem tűnik el egyik pillanatről a másikra.
2021. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
11kg-ot szeretnék leadni, de nagyon rossz a genetikám. Kb fél éves lenne a fogyókúra. Viszont még fiatal vagyok.
2021. márc. 17. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan vészes felesleg. Idővel a bőr is alakulni fog a formádhoz. A fél év kb reális is, gyorsabban nem jó ötlet fogyni.
2021. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha lógni fog, azon csak sebészeti úton lehet segíteni. De ezen ráérsz majd akkor gondolkodni, ha lógni fog.
2021. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fog egy kicsit, tapasztaltam.
2021. márc. 17. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Lassú fogyás, 1-2 év alatt próbáld


Váltott vizes zuhany


Mellizomra gyúrni. Fekvõ, plank, súlyzóval széttárás, evezés...


Minõségi sportmelltartót hordani edzéshez. Freya, Shock Absorbers, Panache, Usa Pro.

2021. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot.
2021. márc. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!