Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek sikerült gyorsan...

Akinek sikerült gyorsan fogyni sokat, leírná, hogy hogyan?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Étkezést rakd rendbe, minőségi ételt kell fogyasztanod. Testmozgás szükséges és mellé a diéta. Több kalóriát kell elégetned, mint amennyit beviszel.
2021. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%
Bélférges voltam.😁
2021. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fotoszintetizálással.
2021. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gallyra ment az epém, és amíg kórházba nem kerültem, napi egy kilót fogytam.

Nem érte meg.

2021. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem mondanám gyorsnak, október 26.-án kezdtem az egészet. Heti 0.85-1kg lement kezdetben, aztán olykor-olykor elmismásoltam a mozgást és értelemszerűen be is lassult a folyamat. Amihez tartottam magamat és tartom a mai napig, hogy nem eszek össze-vissza mindent. Csokik, nasik teljesen kiírtva, kenyérrel csak csínyán vagy teljes kiörlésűt veszek, csak vizet iszok. Nekem jobban is esik a víz, mint bármi fos üdítő, a szomjúságot a víz oltja hiszen, nem a cukros sz*rok. Nem tagadom, nagy ritkán az íze miatt iszok egy-egy kortyot, de ez bőven belefér. Illetve, újabban néha-néha eszek kis nasit, de nem kell durva dolgokra gondolni. Hetente néha rámjön egy kis édesség ehetnék, akkor egy-egy szelet csokival bőven beérem, sőt... Már sok is. Igyekszem mindemellett mindig főtt kaját enni, délelőtti órákban gyümölcs ha van, a főételekhez zöldség ha van. A feldolgozott húsokat is kerülöm, szalámikra és hasonlókra gondolok. Persze nyilván, nem egyedül élek, sajnos ebből kifolyólag képtelen vagyok teljes mértékben úgy étkezni ahogyan szeretnék, de igyekszem és már az is rengeteget segít, amiket leírtam.

Ami pedig a mozgást illeti, dec. 18.-ig külön mozogtam, ami néha mint említettem rendszertelen volt a motiválatlanságom miatt (egyedül nem szeretek mozogni), de onnantól kezdve fizikai munkám lett, amivel nagyjából le is tudtam azóta is a mozgás kérdését. Napi 8 órában megyek mint a töketlen kutya, enni állok csak meg, illetve a törvény adta szüneteimben, ez pedig igencsak felgyorsította a folyamatot. Az eddigi mozgásomhoz képest is nagyjából 10x annyit megyek (nem túlzás, simán lesétál az ember 10km-t is ilyen munkakörben amiben én vagyok), szóval mint mondtam, mozgás letudva. Futással (mivel meló előtt futtottam/bicikliztem) 85.5kg-ról 80kg-ig jutottam úgy 1 hónap alatt, majd 1 hónapot stagnáltam, de azért be-be nézegezzem 80 alá is. Így jutottam el Dec. 18.-ig. Aztán a többi már idáig tartott. Voltak stagnálások a meló mellett is, hiába 10x mozgástöbblet. Most 72-74kg körül járok (sz*r a mérleg, ennyire tudtam belőni), tehát október 26.-a óta összességében 11.5-13.5kg súlyfeleslegtől szabadultam meg, majd 5 hónap alatt. Elosztva egy napra még a 0.1kg sem jön ki, de nem arányosan fogytam, voltak stagnálások mint említettem. 75kg-on is megrekedtem picit pl., mostanság kezdtem csak elmozdulni lefelé.

DE, nekem ez így tökéletes. a 175cm-hez sok a 85.5kg, ezt beláttam, rájöttem hogy változtatnom kell. Célul a nyár kezdetét tűztem ki, eleinte 75kg volt a végállomás, de most már 70kg lesz, úgy gondolom simán teljesíteni fogom a nyár kezdetére. Már most nagyon elégedett vagyok az eddigi eredményeimmel, noha nem voltam túl gyors, de ezért adtam magamnak időt bőven. Végre rám jönnek a régen bátyámnak lepasszolt farmerek, illetve nem néz ki a belem ocsmány mód a tükörben :D Van még kis pocakom, de ez már tényleg nem vész, csak én látom még bele a saját szemszögemből, külső szemszögből nézve alig megjegyezhető. Meg hát na, kivállasodtam azért rendesen a melótól :D Mellizom kellene nekem, ugyanis nagyon kölyök szintű mellizmom van, de az már egy másik történet. Na, de akkor lennék maximálisan elégedett a testemmel.

Summázva, NE akarj gyorsan fogyni. Adj neki időt, ne kapkodd el. Akkor garantált csak az eredmény. Egyébiránt meg ketogén diéta, ha minden áron sietni akarsz, de ahhoz azt mondom MINDENKÉPP keríts szakit, aki összerakja neked az étrendet, mozgástervet készít stb.

2021. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
28%
Időszakos böjt.
2021. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4 hogyan fogytál ennyit?
2021. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7, úgy, hogy az epebetegek általában nagyon el vannak hízva, azért ahhoz hosszú évek nagyon rossz étkezési szokásai kellenek, mire az epe feladja.

Rajtam is rengeteg volt. És minél kövérebb valaki, annál többet fogy ha nem eszik.

Én meg abszolút semmit, de semmit nem tudtam enni, és voltam olyan hülye hogy húztam amíg lehet. Csak úgy peregtek le a kilók. Akkor kerültem kórházba, amikor már inni sem tudtam egy kortyot sem.

2021. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8. Akkor úgy képzeljem el, hogy (bocsi a kifejezésért) pocakos voltál és mikor kórházba kerültél csontsovány lettél?

És a vége skinny fat voltál, vagy csak simán csontsovány?

És ha szabad kérdeznem amikor túlsúlyos voltál hány kg és hány cm voltál?

2021. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak pocakos, akkora voltam mint egy ház. Ráadásul nő vagyok, 158 centi. Ehhez voltam kb 130 kiló. Két hétig szenvedtem itthon, mire bekerültem, 111 voltam. A többi pedig utána ment le lassabban, amikor már követtem a dietetikus útmutatását.
2021. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!