Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Mit ettetek ma?

Fogyókúrázók! Mit ettetek ma?

Figyelt kérdés
És mit terveztek enni még estig? Elsősorban olyan nőket kérdezek, akik 15-20 kilótól akarnak szabadulni, és már nem huszonévesek.

2021. márc. 21. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Reggelire ettem reszelt almát, joghurttal és túróval

Utána ettem narancsot joghurttal és túróval

Ma még tervezek enni főtt répát és brokkolit főtt csirkehússal

Meg még tervezek enni egy adag epres mazsolás chia pudingot

Vacsorára is szerintem brokkolit, répát és húst fogok enni

Ezeken kívül ettem még kb 5 falat lasagnet

2021. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Reggelire kolbászos rántottát egy szelet kenyérrel.

Későn keltünk, úgyhogy ebéd most volt. Szezámmagos kínai csirkemell, rizzsel, szójás zöldségekkel

Eddig ez olyan 1440kcal, letoltam egy izzasztó kardió tornát is, 1600kcal-ra vagyok beállítva, úgyhogy még kb. 400kcal ehetek ma.

2021. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
#2 mit fogsz még ma enni? Mit edzel és honnan?
2021. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 Az almás joghurtos túróba tettél valami édesítőt? Vagy csak az almát/narancsot?
2021. márc. 21. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Azért vagyok lepontozva, mert a kalóriaszámolással és a rendes ételekkel, mozgással fogyok? Nem brokkolit és répát eszek? Eddig 5 kiló ment le.

Tudjátok, kinek segítek ezek után...

2021. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
#5 mi a bajod az 1es válaszommal? Én is kalóriaszámolással és mozgással fogyok, mi a gondod a hus+répa+brokkoli komboval?
2021. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
#4 #1es vagyok, igen pár csepp folyékony édesítőt tettem bele, nagyon finom és laktató, és egészséges is, a túróban és a joghurtban sok a fehérje😊
2021. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Reggelire tonhal krémet tk zsemlevel, délután nice creamet (fagyi szerűség bananbol), vacsira pedig turo pizzat, ez most a legnagyobb kedvencem. Feltéttel együtt 16 g ch és 40 g fehérje. Ez így 1300 kcal körül van, és még futással égettem 400-at.
2021. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!