Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hiit edzés hány kalóriát éget...

Hiit edzés hány kalóriát éget el, ha ezt végzem?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék megvan, hogy egy nap mennyi kalóriát kéne bevinnem. Viszont az a kérdés, hogy ez az edzés hány kalóriát égethet el? Linkelem:

https://www.youtube.com/watch?v=LueYlLt1l9M&t=1344s

A videó leírásában azt írták, hogy kipróbálták és edzés közben kb 480 kalóriát égetett el és utána még 220-at. Viszont ez rengeteg mindentől függhet ez a baj. Szóval igazából az a kérdésem, hogy akkor most tegyük fel, hogy 1450 kalóriát kell bevinnem egy nap hogy fogyjak akkor ha elvégzem ezt az edzést akkor az már 2150 kalória lesz amit bevihetek? Vagy szerintetek mennyire térhet ez el? Szeretném pontosan kiszámítani mert eléggé le szeretnék fogyni és egyébként heti 5-ször végezném az edzést.



2021. márc. 23. 14:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném hozzátenni, hogy tudom teljesíteni maximumom ezt a 30 percet mert jó edzésben vagyok.
2021. márc. 23. 14:17
 2/8 anonim ***** válasza:

az hogy ki mennyi kalóriát éget el, nagyon személyfüggő. Alapból hány kiló vagy, mennyi felesleg van rajtad, mennyi izmod van, mennyire vagy hozzászokva a kardióhoz.

Alapvetően ezért jók az olyan aktivitásmérő órák amik a pulzusodat is mérik, mert azzal sokkal pontosabban besaccolhatod, de azt legalább tudni kéne, hogy milyen magas, hány kg vagy.

én 165 cm, 56kg vagyok, általában az ilyen 1 óra alatt 600kcal égető videókkal csoda ha 250-300 kalóriát elégetek.

Szóval nagyon sok függ a fizikai állapotodtól és igen, nagyon eltérhet ez.

Én azt nem javaslom, hogy erre alapozva felvidd 2150re a kalórialimitedet

2021. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
KB 250-300at
2021. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
171cm 58kg vagyok. Izmos vagyok a koromhoz képest eléggé és kihagytam, hogy nő vagyok.
2021. márc. 23. 14:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja egyébként nem tervezem felvinni 2150re a kalóriát de én úgy gondoltan, hogy kb. +400 kalóriával többet vihetek be ha, ha ezt megcsinálom.
2021. márc. 23. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen számításokat érdemesebb alálőni inkább. Én azt mondom +300 kcalt nyugodtan bevihetsz. Persze fontos, hogy amennyiben érzed, hogy több étel kell, akkor vigyél be több ételt, de csak egészségeset. Ne úgy állj hozzá, hogy most akkor rendelhetsz egy pizzát, mert elégettél pár kalóriát. :)
2021. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
KB 250-300at
2021. márc. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat, akkor maradok a 300-nál.
2021. márc. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!