Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokurat ajanlotok,...

Milyen fogyokurat ajanlotok, amely viszonylag gyorsan lathato az eredmenytol es minimalis a koltsege? 35F

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
58%
Szerinted vicces vagy, hogy egyrészt dagad másrészt nem ismered a fizika alapvető törvényszerűségét?
2021. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Ennek az oldalnak az a lenyege, h kerdezek, valaszolnak, tokmindegy mi van fent a neten. Ha nem lehet kerdezni, minek van ez az oldal? :D
2021. márc. 24. 20:09
 43/65 A kérdező kommentje:
En meg ezt nem ertem :D
2021. márc. 24. 20:09
 44/65 anonim ***** válasza:
52%
Oké dagi... használd sokszor a :D smiley-t attól intelligensebbnek tűnsz!
2021. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:
Na ezzel a valasszal astad el magad vegleg :) Azert zavar a smiley, mert az jelzi, h nem tudsz fel idegesiteni, pedig a celod az lett volna. :D szazkaratos idiota ;D
2021. márc. 24. 20:14
 46/65 anonim ***** válasza:
91%
39-es vagyok. Én a második és a kilencedik választ írtam, a retardált nem én vagyok...
2021. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

43

Ok, csak ha nem kapsz értelmes választ (ami köszönhető az oldalon kétségtelenül nagy számban megtalálható hülyéknek, de legalább annyira a buta kérdésednek is), akkor célravezetőbb lenne magadtól megkeresni, ami a témában elérhető. Nekem mindegy, ha téged ez szórakoztat :)

2021. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
90%

"Ennek az oldalnak az a lenyege, h kerdezek, valaszolnak, tokmindegy mi van fent a neten. Ha nem lehet kerdezni, minek van ez az oldal? :D"

Na igen, ezért ilyen alacsony itt a színvonal. Mert minden hülye azt akarja, hogy más guglizzon meg gondolkozzon helyette. Ide bárki írhat bármit, honnan tudod hogy mi igaz és mi baromság? Lenne értelme ennek az oldalnak, ha nem hozzád hasonló lusta gyökerek kérdezgetnék meg ugyanazt napi hatszor. Akkor nem vesznének el az értelmes kérdések, amik alatt például értelmes párbeszéd alakul ki, mert mondjuk a kérdés is mélyebb, mint a tiéd, amire a választ egy majom ennyi idő alatt már rég kikereste volna magának az interneten. Szerinted a válaszolóknak miért éri meg ugyanarra válaszolni napi hatszor? Nem csodálom, hogy más is kiosztott már az egybites kérdésed miatt. Kettes válaszolónak meg respect, hogy le tudott ereszkedni a szintedre, talán valami óvónő.

2021. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Igazad van. Valoban sok a hulye itt es ebbol a szemszogbol valoban celravezetobb lenne magamtol megkeresni, csak akkor mi ertelme ennek az oldalnak? :)
2021. márc. 24. 20:26
 50/65 A kérdező kommentje:
Az utolso elottinek irtam
2021. márc. 24. 20:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!