Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sörhasat,hogy lehet lefogyni?

Sörhasat,hogy lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mitől van,nem iszok sok sört,igazából még keveset sem.

2021. márc. 26. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak ilyen mondás..
2021. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet vízesedés is a hasban ami nem függ össze a sörrel
2021. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy bárhonnan máshonnan. Alkati kérdés, kinek hova mennyire megy. Sport, egészséges étkezés, fizikai munka, kerti munka, egész napi hajolgatás, kirándulás, kimaradozó vacsorák, elhagyott sütemények, idegesség, betegség... bármi hamar leviszi, csak fel kell állni a képernyő elől, és változtatni az életformán. Mennyire nagy? Súlyod? Magasságod? Nemed? Korod? Karantén alatt jött össze, vagy mindig is volt?
2021. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És ajánlott is lefogyni, az egyik legrosszabb természetű elhízás, ha a zsigeri zsírok mennyisége emelkedik meg nagyon.
2021. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaja nézzük sorba.

Sport: most hogy jó az idő bringázok. Meg amúgy sulyzós is volt/van heti 3x.


Egészséges étkezés:😐

Fizikai munka:mivel azt végzek nincsrá szükségem ( külön) ennek megfelelően azt eszem ami helyi boltban árulnak. Azaz nem az iroda büféjében kajálok.


Kerti munka:nincs kert.


Egésznapi hajlongás: na az van. Több is mint szeretném.


Kirándulás:inkább bringázok.


Kimaradozó vacsorák:nem olyan nincs, legrosszabb esetben 24-01 körül bekapok valamit.


Elhagyott süti:d

2021. márc. 27. 11:52
 6/9 A kérdező kommentje:

elhagyott süti:délután négykor amikor 28-adszor sem férbe/illeszkedik akkor és szétbaß az ideg akkor nehagyok el eggyetken sütitsem.


Idegeség: akkor eszem sütit.


Betegség:asztma,ekcéma,és a derekam is kivan a sok hajlongás miatt.


Örülök ha képernyöt látok...na jó este8-9 felé elè döglök. Hétvégén bringázás/hobby után.


A többi:ha elòre hajolok 1 maréknyi oldalanként.

Súly:68kg-ruhában.

Magasság:173.

Nem:Női aszralos,szerinted.

Kor:36.

Karatén alatt tüntfel, szerintem elötte is volt,csak álcázta magát. Amugy az utobbi karantén időben híztam 2-3kg-t.

2021. márc. 27. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, mit tolod túl ezt a problémát a mikroszkópikus pocakoddal, valószínűbb, hogy inkább híznod kéne. Megártott gondolom a sok hülye anorexiás testépítő-kérdés. Én pl. 90 kiló vagyok, és kiugranék az ablakon, ha 60 lennék. Tudom, hogy nem ez az "idevaló" válasz, de le kell, hogy valaki írja. Méghogy sörhas 68 kilóval.
2021. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem sem sörhas, amiről beszélsz. De az asztma, ekcéma valószínűleg elmulasztható lenne megfelelő diétával (nekem legalábbis sikerült).
2021. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Étkezés lesz itt a kulcs. Hozzá kell magad szoktatni, hogy előre elkészítesz magadnak kajákat és azokat veszed. Lassú főző, reggelre megpárolja a rizst és a csirkét, meg a zöldségeket. Belerakod hőtartó konténerekbe és magaddal viszed. Könnyen meg lehet enni, nem kell neki sok hely... csak egy kanál. Számold ki előre a kalória szükségleted és lődd be egy kicsit alá. Legyenek meg a mikrok/makrok is. Egy google kereséssel megtalálod, hogy mire is van szükséged. Meg kell törni a mostani rutinod, gatyába kell ráznod a metabolizmusod.
2021. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!